Andrzej Piaseczny: Trzeba jeszcze tłumaczyć, że miłość nie wyklucza… Nie wiem czy śmiać się czy płakać

Andrzej Piaseczny: Trzeba jeszcze tłumaczyć, że miłość nie wyklucza... Nie wiem czy śmiać się czy płakać
fot. materiały prasowe

Andrzej Piaseczny niedawno wydał swój nowy krążek pt. „50/50“. Do sieci trafił właśnie drugi singiel z krążka zatytułowany „Miłość”. Co mówi artysta o piosence?

Andrzej Piaseczny promuje swój jubileuszowy materiał, który zawarł na albumie „50/50”, wydanym 7 maja br. Do serwisów cyfrowych trafił kawałek zatytułowany „Miłość”, który skomponowała Majka Jeżowska do słów piosenkarza.

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

Tak o piosence „Miłość” mówi Andrzej Piaseczny:

Miłość! Gdyby tak od samego wypowiadania tego słowa świat stawał się lepszy, a ludzie rozumniejsi. Gdyby tak wszystkie piosenki o miłości miały moc kruszenia serc z kamienia. Gdyby głowy napełnione lękiem, wstydem, nienawiścią można było ukoić uczuciem miłości – tłumaczy Andrzej Piaseczny.

Wiem, to utopia. Ponieważ jednak kiedy doświadczamy miłości, wszyscy odczuwamy ją w podobny sposób, wierzę w to, że mówiąc o niej nieco śmielej, mamy moc krzewienia tego uczucia bez ograniczeń. Chociaż… myśląc o tym, że w XXI w. trzeba jeszcze komukolwiek tłumaczyć, że miłość nie wyklucza, sam nie wiem czy śmiać się czy płakać – dodaje artysta.

Życie nas wszystkich składa się z drobnych elementów. Jestem pewien, że ta piosenka może stać się jednym z takich drobiazgów, które uczyni je lepszym. To tylko mały krok, ale jeśli nawet choćby dla garstki z Was stał się pomocnym – jej cel zostanie osiągnięty – mówi piosenkarz.

Napisałem tę piosenkę w przejrzysty sposób, z jasno wypowiedzianą myślą. To nie przypadek, że jej premierę zaplanowaliśmy na czerwiec, miesiąc wsparcia dla osób LGBT+. Pamiętajmy jednak proszę, że miłość nie wyklucza nikogo. Starszych, niepełnosprawnych, wszystkich potrzebujących wsparcia i akceptacji. To do Nich, do Was wszystkich kieruję słowa miłości – podsumował Andrzej Piaseczny.

Link do singla w digitalu: https://ffm.to/milosc_ap?fbclid=IwAR0xY5zLa3DJ5IPYlvnr-3iWg5sHhnTgJ548kF4GWs0fI1hU-fnGAed9sO4

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!