Roksana Węgiel oszołomiła fanów! Fani nie mają wątpliwości: „Powrót królowej w koronie”

Roksana Węgiel oszołomiła fanów! Fani nie mają wątpliwości: „Powrót królowej w koronie”
fot. materiały prasowe

Po kilku miesiącach przerwy w muzyce Roksana Węgiel powraca z nowym singlem zatytułowanym „Korona”. I jak zapewnia młoda artystka wcale nie chodzi o pandemię, bowiem w słowie ‘korona’ kryje się wiele znaczeń.

Roksana Węgiel nie przestaje zaskakiwać szerokiego grona swoich fanów. Jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia wraca z nowym kawałkiem. 16-letnia gwiazda opublikowała w sieci nowy klip do piosenki zatytułowanej „Korona”.

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

Utwór w błyskawicznym tempie zachwycił internautów. Pod obrazkiem do piosenki pojawiła się lawina komentarzy. „O jejciu jakie cudo!!”, „Powrót królowej w koronie”, „Kochana, jesteś cudna”, „Świetny teledysk i choreografia” – pisali. „Zwiewnie poprawiam koronę” – nie mogą przestać nucić fani.

Roksana Węgiel w nowym wydaniu!

W ciągu minionego roku przybyło kolejne, ale to nie do niego nawiązuje Roksana Węgiel. O czym śpiewa Roxie w swojej nowej piosence?

Tytuł nowego singla Roksany Węgiel, „Korona”, zdecydowanie przykuwa uwagę. Co przychodzi nam w tej chwili do głowy jako pierwsze, gdy go słyszymy? Zapewne większość z nas odpowie – pandemia. Ale wszyscy jesteśmy tym tematem już mocno zmęczeni. Czas nadać koronie nowe, pozytywne znaczenie.

„Korona” to piosenka o wewnętrznej przemianie, niesłabnącej motywacji i sile, pomimo coraz to nowych przeciwności. Być może manifest to za duże słowo, ale zdecydowanie można nazwać ją opowieścią o tym, jak ważna jest relacja ze sobą, bez oglądania się na to, co mówią i myślą o nas inni. Nie ma chyba nikogo, kto by się nie zgodził, że wszystko, co widzą i wiedzą o nas ludzie, to tylko mały kawałek i urywek całej historii.

Singiel Roksany Węgiel „Korona” ma swoją premierę 11 czerwca 2021. Jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/RoksanaWegielKorona/

Wszystkim ogromnie dziękuję, wyszło tak jak sobie wymarzyłam…bez Was by się to nie udało🥰 Jesteście najlepsi!❤️❤️❤️ – napisała na instagramowym profilu artystka.

Czy nowy utwór 16-letniej wokalistki okaże się hitem lata 2021? Posłuchajcie i oceńcie sami, co przygotowała Roksana Węgiel.

▸ Zobacz: Camila Cabello w bikini! Wyciekły jej plażowe zdjęcia z Shawnem Mendesem

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!