MUZOTAKTNEWSYMuzykaVarius Manx i Kasia Stankiewicz zachęcają: „Chodź się kochać”! Zobacz nowy klip

Varius Manx i Kasia Stankiewicz zachęcają: „Chodź się kochać”! Zobacz nowy klip
V

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Legendom polskiej muzyki się nie odmawia. Szczególnie, gdy zapraszają do… kochania! Varius Manx powraca z nowym singlem zatytułowanym „Chodź się kochać”. – Zapraszam Was dziś do słuchania piosenki! Jest nowa, jest energetyzująca, poprawia samopoczucie i ponoć wpada w ucho. Niech wpada! – zachęca Kasia Stankiewicz w mediach społecznościowych.

Premiera variusowego singla „Chodź się kochać” – można traktować go jako przypomnienie i zapomnienie – tłumaczy Kasia Stankiewicz z Varius Manx. Przypomnienie o rzeczach brzmiących jak truizmy, ale będących najważniejszymi mimo, że czasami nie lubimy lub wstydzimy się do tego przyznać – dodaje wokalistka.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

Varius Manx i Kasia Stankiewicz z nowym singlem

Po trzech latach od wydania albumu „Ent” Varius Manx, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów ostatnich dekad, powraca z premierowym utworem „Chodź się kochać”. Tytuł może wydawać się nieco prowokujący, ale tak naprawdę piosenka mówi o tym, co w naszym życiu jest najważniejsze.

Materiały promocyjne partnera

Fani są zachwyceni, bowiem pod teledyskiem tuż po premierze singla pojawiło się sporo pozytywnych i ciepłych słów. „Miłość jest najważniejsza, nigdy nie jest na nią za późno, bo serce nie siwieje i nie ma zmarszczek;) Słońca bez końca wszystkim” – pisał Maciej. „Bardzo przyjemna, letnia piosenka i fajny teledysk” – dodał Wojtek. „Piękne!!!💖Miłość nie zna granic!!! Dziękujemy za ten utwór!!! Magiczny głos Kasi niczym miód na serce!!!”, „Super jak zawsze!!” – pisali internauci.

O czym jest piosenka „Chodź się kochać”

Piosenka „Chodź się kochać” opowiada o o różnych wymiarach miłości. O tym, jak ważny jest dotyk, ale i słowa. O tym, że miłości nie warto odkładać na później, bo właśnie tu i teraz jest czas, by kochać się!

Zabiegani, zapracowani, przemęczeni, przestajemy pamiętać o tym, co równoważy nasze życie – bliskość drugiego człowieka, czułe szepty, dotyk… Niby nic odkrywczego, a jednak wciąż o tym zapominamy. „Chodź się kochać”, niezwykle pozytywna piosenka Varius Manx i Kasi Stankiewicz, to muzyczna forma „przypominajki”, że tu i teraz jest czas, by kochać się, dbać o miłość i korzystać z tego daru.

Utwór autorstwa Roberta Jansona i Kasi Stankiewicz nie zawiedzie fanów zespołu. Charakterystyczna muzyczna lekkość i ciepła barwa głosu Kasi to gwarancja, że po wysłuchaniu piosenki będziecie ją nucić cały dzień!

William Szekspir napisał kiedyś, że jeśli muzyka jest pokarmem miłości, gra dalej… Jest szansa, że z tą piosenką będzie podobnie. Dobry instrumentalny przekaz muzyczny, połączony z tekstem dającym nadzieję, tworzą spójną całość – komentuje Robert Janson.

Kasia Stankiewicz dodaje:

Niezależnie od czasów, a wydaje się, że w szczególności właśnie dziś, potrzebujemy ciepła, bliskości, wsparcia. Osobiście znajduję to nie od dziś w muzyce, ale także w cieple innego ciała. Bliskość to bardzo przyjazny stan, od niej już tylko „rzut beretem” do szeptów, pocałunków i cielesno-mentalnego spełnienia. Wytaczam śmiało tezę, że gdyby ludzie częściej korzystali z tej cielesnej atencji, świat byłby piękniejszy – mówi wokalistka zespołu Varius Manx.

Potraktujmy tę piosenkę jako pocałunek rozpuszczający złe zaklęcia oraz przypomnienie, że miłość jest jedną z piękniejszych form spędzania czasu, dedykowanych człowiekowi do korzystania i czerpania z niej radości, dobrego humoru i luzu. Polecam, Katarzyna Stankiewicz. :-)))

Klip do piosenki nieprzypadkowo nagrywany był we Wrocławiu – Mieście Spotkań. To tutaj po latach przerwy Kasia Stankiewicz ponownie spotkała się z Varius Manx na deskach muzycznej sceny. Także tutaj zespół zaprezentował na ceremonii otwarcia Igrzysk The World Games 2017 swój utwór „Biegnij”, będący oficjalnym hymnem tej imprezy. Zespół nie ukrywa, że ma duży sentyment do tego miasta, serca Dolnego Śląska. 

W teledysku możemy zatem podziwiać piękne widoki Wrocławia. Teledysk do piosenki „Chodź się kochać” wyprodukował Marcin Ziółko, młody i zdolny twórca filmowy. Klip dostępny będzie na kanale YouTube Musicart Channel. 

Singiel Varius Manx „Chodź się kochać” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/VariusManxChodzSieKochac

▸ Zobacz: Camila Cabello w bikini! Wyciekły jej plażowe zdjęcia z Shawnem Mendesem

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA