MUZOTAKTTeledyskiMonika Miller porusza problem wykluczeń w Polsce! W nowym klipie pojawia się również Ruda z Red Lips

Monika Miller porusza problem wykluczeń w Polsce! W nowym klipie pojawia się również Ruda z Red Lips
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Monika Miller zadebiutowała w sieci z nowym singlem zatytułowanym „Euforia”. Obok „Monami” w klipie pojawia się również Ruda z Red Lips. Ale na tym nie koniec!

Monika Miller i Ruda z Red Lips łączą siły. Efektem ich współpracy jest nowy singiel zatytułowany „Euforia”.

REKLAMA

Monika Miller od początku swojej kariery zwraca uwagę na problem, jakim jest wykluczanie mniejszości. Nie mogło tego wątku zabraknąć również w jej najnowszym utworze „Euforia”.

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

Materiały promocyjne partnera

Z najnowszej piosenki Artystki dowiadujemy się między innymi tego, że w rankingu poziomu akceptacji dla osób LGBT w UE Polska jest na ostatnim miejscu. W klipie, który dostępny już jest na YouTube, pojawiają się reprezentanci różnych mniejszości żyjących Polsce.

Monika Miller apeluje: Nie pozostawajmy obojętni na krzywdę innych

Co sama wokalistka ma do powiedzenia na temat swojego najnowszego singla?

Od zawsze istotna była dla mnie walka o wolność. Nikt nie może być dyskryminowany ze względu na pochodzenie, płeć, kolor skóry czy orientację seksualną. Dziwi mnie, że trzeba to jeszcze komuś tłumaczyć. Skoro mam możliwość przedstawienia szerszemu gronu swoich działań muzycznych, to postanowiłam to wykorzystać do poruszania palących problemów. Nie pozostawajmy obojętni na krzywdę innych – mówi Monika Miller.

Fani są zachwyceni. Pod nagraniem na platformie YouTube pojawiło się już sporo pozytywnych i ciepłych słów. „Sztos nad sztosami! ❤️❤️❤️” – napisała Aleksandra. „Super piosenka z przekazem ❤️ świetny duet” – dodała Marta. „Świetna Muzyka”, „Jak zwykle genialne”, „Sztosiwo! Mega klip! Brawo!” – wtórowali kolejni.

Monika Miller zapowiedziała także, że już wkrótce ujawni tytuł oraz okładkę płyty

Singiel „Euforia” swoją premierę ma tuż przed Paradą Równości w Warszawie. To symboliczny gest Moniki w stronę wszystkich, którzy choć raz w życiu poczuli się wykluczeni.

„Euforia” to trzeci singiel promujący debiutancki album wokalistki. Oprócz „Euforii” do sieci trafiły już „W bezruchu” i „Tonę”. Wszystkie trzy dostępne są do odsłuchania w serwisach streamingowych.

▸ Zobacz: Camila Cabello w bikini! Wyciekły jej plażowe zdjęcia z Shawnem Mendesem

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA