MUZOTAKTNEWSYProgramy rozrywkoweThe Voice Kids: Pop w stylu Justina Biebera? Mateusz Golicki w utworze „Wypływam”

The Voice Kids: Pop w stylu Justina Biebera? Mateusz Golicki w utworze „Wypływam”
T

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Mateusz Golicki jest obecnie jednym z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Na samym Instagramie poczynania uczestnika 4. edycji programu „The Voice Kids” śledzi ponad 50 tysięcy osób. Dziś premierę ma jego nowy singiel zatytułowany „Wypływam”!

Mateusz Golicki, który dał się poznać szerszej publiczności w programie „The Voice Kids” ma już 17 lat. Na swoim koncie ma całkiem sporo życiowych osiągnięć. Pomimo wielu zajętości związanych z karierą muzyczną pozostaje jednym z najlepszych uczniów w szkole.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

Od rozpoczęcia edukacji, każdego roku, otrzymuje świadectwo z wyróżnieniem. Obecnie jest uczniem drugiej klasy II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu, gdzie będzie zdawał międzynarodową maturę IB (International Baccalaureate). Mateusz mówi płynnie po angielsku i uczy się języka hiszpańskiego. Od najmłodszych lat trenuje też taniec nowoczesny oraz uczy się gry na fortepianie. Przez lata startował również w zawodach pływackich, na których zdobył kilkadziesiąt medali.

Mateusz Golicki z The Voice Kids wraca z nowym kawałekiem

Materiały promocyjne partnera

„Wypływam” to utwór przywołujący na myśl najlepsze popowe produkcje w stylu bliskim piosenkom Dua Lipy i Justina Biebera.

Dla nastolatków popularność w social media to dziś wyznacznik „sukcesu”. Na tej płaszczyźnie Mateusz Golicki radzi sobie równie dobrze. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad 50 tysięcy followersów, a filmiki na koncie na TikToku mają ponad 1,8 miliona polubień.

Jego ostatni singiel „Twój” wyświetlono już ponad milion razy. Upór, pokora i pracowitość umożliwiły mu współpracę m.in. z Wojtkiem Urbańskim – najbardziej cenionym obecnie producentem w Polsce. To właśnie on stworzył przeboje „Nie Muszę” Julii Wieniawy, „Oczko w Głowie” Tymka czy „Zabierz tę Miłość”, który w duecie wykonują Julia Wieniawa i Maciek Musiałowski. 

Urbański wyprodukował najnowszy singiel Mateusza „Wypływam”. Za tekst odpowiada jeden z najlepszych autorów młodego pokolenia Andrzej Mrozek (autor tekstów m.in. Natalii Nykiel, Marcina Maciejczaka).

▸ Zobacz: Camila Cabello w bikini! Wyciekły jej plażowe zdjęcia z Shawnem Mendesem

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA