MUZOTAKTNEWSYGwiazdyDawno nie widziana Alexandra Stan prezentuje swe wdzięki. Fani oniemieli z zachwytu!

Dawno nie widziana Alexandra Stan prezentuje swe wdzięki. Fani oniemieli z zachwytu!
D

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Alexandra Stan nie udzielała się zbyt często w mediach społecznościowych. W najbliższą niedzielę, tj. 20 czerwca br. rumuńska artystka wystąpi w Mrągowie w ramach „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Zobaczcie, jak wygląda.

Alexandra Stan – to jedna z najpopularniejszych rumuńskich piosenkarek na świecie. Artystka dokonała światowego przełomu dzięki singlowi pt. „Mr. Saxobeat” z 2010 roku, który został napisany i wyprodukowany przez Marcela Prodana i Andrei Nemirschi.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

W czerwcu 2013 roku utwór sprzedał się w ponad milionowym nakładzie na całym świecie i tym samym zdobył status Platynowej Płyty. W listopadzie 2020 roku „Mr. Saxobeat” osiągnął 200 milionów strumieni na Spotify, co czyni go najczęściej odtwarzanym utworem rumuńskiego artysty na tej platformie.

Materiały promocyjne partnera

W najbliższą niedzielę zdobywczyni Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego europejskiego wykonawcy wystąpi w Polsce. Rumuńska gwiazda wystąpi na scenie w Mrągowie w ramach „Wakacyjnej Trasy Dwójki”.

Alexandra Stan niczym jak Margareta Pâslaru

Ostatnio 32-letnia artystka wróciła na Instagram, gdzie obserwuje ją ponad 500 osób i podzieliła się imponującymi kadrami. Na najnowszym zdjęciu Alexandra Stan przyjęła wygląd inspirowany aktorką Margaretą Pâslaru, dzięki czemu całkowicie zachwyciła swoich fanów.

Tego dnia piosenkarka miała na sobie srebrne body z odsłoniętym dekoltem i czarne rajstopy. Podczas sesji zdjęciowej miała na sobie makijaż i fryzurę charakterystyczną dla aktorki Margareti Pâslaru.

Pod zdjęciem rumuńskiej gwiazdy posypały się wirtualne serduszka i komentarze. Fani obdarowali artystkę masą komplementów!

„Boska!”, „Królowa!”, „Jesteś cudowna, o mój Boże!”, „Wyglądasz nieziemsko pięknie”, „Fryzura i makijaż rewelacja”, „Przepięknie się prezentujesz” – pisali zachwyceni internauci.

Dobrze się prezentuje?

Dawno nie widziana Alexandra Stan prezentu swe wdzięki. Fani oniemieli z zachwytu!
fot. instagram.com/alexandrastan
Dawno nie widziana Alexandra Stan prezentu swe wdzięki. Fani oniemieli z zachwytu!
fot. instagram.com/alexandrastan

Rumuńska gwiazda o swojej karierze

Ostatnio w jednym w programie telewizyjnym artystka ujawniła, że ​​dzięki pracy udało jej się zbudować solidną karierę.

Nie ma żadnej tajemnicy, myślę, że zostałam pobłogosławiona jako dziecko. Moi rodzice i ja dużo się modlimy. Moja babcia powiedziała mi, że zostanę piosenkarką. Tajemnica? Dużo pracy, nie tylko wrodzony talent i łaska od Boga – wyznała piosenkarka.

▸ Zobacz: Nagusieńka Doja Cat! Tak gwiazda promuje swój nowy projekt „Planet Her”

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA