Potwierdzono doniesienia o sanah. Spływają gratulacje!

Potwierdzono doniesienia o sanah. Spływają gratulacje!
fot. instagram.com/sanahmusic

Ma zaledwie 23 lata, a już może pochwalić się niemałymi sukcesami. Sanah, która szturmem podbiła polską scenę muzyczną, niebawem wystąpi przed ogromną publicznością. Piosenkarka zaprezentuje swoje umiejętności i przeboje w Operze Leśnej w Sopocie w ramach Polsat SuperHit Festiwal 2021. Teraz okazuje się, że młoda artystka ma kolejny sukces na swoim koncie!

Sanah to właściwie Zuzanna Irena Jurczak, która na początku zeszłego roku podbiła największe rozgłośnie radiowe singlem zatytułowanym „Szampan”. W tym samym czasie piosenkarka została okrzyknięta muzycznym objawieniem roku i fenomenem polskiej muzyki pop. Teledysk do wspomnianego kawałka bije rekordy oglądalności, aktualnie ma ponad 62 miliony wyświetleń na platformie YouTube.

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

Debiutancki krążek „Królowa dram” w pierwszym tygodniu po premierze znalazł się na szczycie listy sprzedaży w kraju i pokrył się potrójną platyną. Drugi singiel zatytułowany „Melodia” znalazł się na 1. miejscu listy AirPlay – Top, czyli najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych. Nagranie otrzymało w Polsce status diamentowego singla, przekraczając tym samym liczbę 100 tysięcy sprzedanych kopii.

Kolejne single Sanah takie jak „Królowa dram” czy „No sory” ugruntowały jej pozycję na rynku muzycznym. Warto też zaznaczyć, że angielska wersją singla „Królowa dram”, czyli „Invisible Dress (Maro Music x Skytech Remix)” osiągnął sukces międzynarodowy, bowiem dostał się do włoskiej listy streamingowego serwisu iTunes.

Młoda artystka zdobyła też kilka ważnych nagród, między innymi w kategorii „Od Opola do Opola” – nagroda internautów za utwór „Melodia”, nagrodę ZAIKS za muzykę i słowa do piosenki „No sory” czy nagrodę Empiku za album „Królowa dram”.

Sanah świętuje kolejny sukces!

W czasie pandemii artystka zarejestrowała nowy materiał, który równo rok od debiutu został wydany na albumie pt. „Irenka”. Sanah ponownie podbiła stacje radiowe w całym kraju utworem zatytułowanym „Ale jazz!”, który nagrała z Vito Bambino. Klip do tego kawałka ma już blisko 53 miliony wyświetleń w sieci.

Teraz okazuje się, że nowy krążek gwiazda promowała w trakcie przygotowywań do egzaminu wieńczącego jej studia. Na kilka dni przed występem w ramach w ramach Polsat SuperHit Festiwal 2021 Sanah została panią magister.

Na swoim instagramowym profilu młoda artystka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje przed gmachem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Piosenkarka upubliczniła również nagranie wideo z dyplomu.

Jej wpis zebrał ponad 70 tysięcy polubień, a w komentarzach wylała się lawina gratulacji.

▸ Zobacz: Nagusieńka Doja Cat! Tak gwiazda promuje swój nowy projekt „Planet Her”

Sanah z niezwykłą niespodzianką! Nie można tego przegapić
fot. instagram.com/sanahmusic
Królowa dram - sanah - rusza w swoją pierwszą trasę koncertową! 💖
fot. instagram.com/sanahmusic

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!