MUZOTAKTNEWSYGwiazdySelena Gomez wypowiedziała się na temat związku z Justinem Bieberem. Padły mocne słowa!

Selena Gomez wypowiedziała się na temat związku z Justinem Bieberem. Padły mocne słowa!
S

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Po pięcioletniej przerwie między albumami – i ośmioletniej przerwie w telewizji – Selena Gomez znów jest na topie: nowy materiał muzyczny, cieszący się dużą popularnością program telewizyjny „Selena + Chef” i nowa własna marka kosmetyczna. Teraz 28-letnia gwiazda pojawiła się na okładce lipcowego wydania „Vogue Australia”.

Utalentowana piosenkarka i aktorka, Selena Gomez została zaproszona przez australijskiego „Vogue” do wywiadu i ekskluzywnej sesji zdjęciowej. W rozmowie artystka mówiła między innymi o nauce gotowania, odnajdywaniu szczęścia, dawnych swoich związkach. Nie zabrakło również tematów dotyczących muzyki czy nowego biznesu kosmetycznego 28-letniej gwiazdy.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Przypomnijmy, Selena Gomez zasłynęła jako dziecięca gwiazda Disneya i od tego czasu przebywała czterokrotnie w szpitalu, gdzie rozwiązywała swoje problemy ze zdrowiem. Gwiazda cierpiała w przeszłości na stany lękowe i depresję. W ostatnim czasie zdiagnozowano u niej chorobę afektywną dwubiegunową. W 2017 roku przeszła również przeszczep nerki z powodu tocznia rumieniowatego.

Materiały promocyjne partnera

Zanim pandemia koronawirusa wpłynęła na globalne przemieszczanie się i koncerty na dużych stadionach, Selena Gomez podróżowała po całym świecie. Poza Ameryką i Europą gwiazda wystąpiła między innymi w stolicy Filipin, Manili czy Nairobi w Kenii.

Tęsknię za tym… Czuję, że mogłabym tam mieszkać – mówi artystka o Sydney, które ostatni raz odwiedziła w 2018 roku. Po prostu kocham energię – dodała.

Selena Gomez otworzyła się na temat swoich związków

Niestety sukcesy zawodowe amerykańskiej piosenkarki nie idą w parze ze szczęściem w miłości. Jej burzliwa miłość z Justinem Bieberem, jak również krótki związek z The Weekendem mocno wpłynęły na jej zdrowie psychiczne.

Byłam zbyt młoda, aby doświadczyć pewne rzeczy będąc w związku. Myślę, że większość moich poprzednich związków było z góry skazane na porażkę – wyznała piosenkarka.

Artystka przyznała, że trzeci album o nazwie „Rare”, który ujrzał światło dzienne 10 stycznia ubiegłego roku – ma dla niej szczególne znaczenie. 

Wydaje mi się, że musiałam znaleźć odpowiednie słowo, które mnie opisuje, ponieważ zawsze czułam się gorsza w swoich związkach i nigdy tak naprawdę nie czułam się równa- mówiła.

Nowe hobby piosenkarki

W trakcie pierwszego lockdownu artystka znalazła nową pasję – gotowanie. Jej show pt. „Selena + Chef”, w którym piosenkarka i aktorka gotuje pod czujnym okiem najlepszych kucharzy świata, okazało się wielkim hitem HBO Max.

Podczas kwarantanny pomyślałam: „Co mogę pokazać światu, żeby rozśmieszyć ludzi lub wywołać uśmiech?” Co tak kocham bardziej niż cokolwiek? Jedzenie. 

Nie sądziłam, że dojdziemy do trzeciego sezonu, ale to takie przyjemne… Wszyscy moi przyjaciele pisali do mnie: „Co ty robisz, próbując gotować?”. Ale uwielbiam gotować. Nie jestem w tym świetna, ale lubię dodawać własne rzeczy… Było naprawdę fajnie – stwierdziła piosenkarka.

W dalszej części wywiadu z australijskim „Vogue” Selena Gomez przyznała, że jej życie zostało zdominowane przez muzykę, choć w przyszłości chce więcej pojawiać się w roli aktorki. Nie ukrywa też, że nadal ciężko pracuje nad swoją nową marką kosmetyczną „Rare Beauty”.

Wcale mi to nie przeszkadza, jestem bardzo wdzięczna. Prawdopodobnie zawsze będę tworzyć muzykę, nawet jeśli będzie to tylko dla mnie, i to jest coś, co będę cenić – stwierdziła. 

Czuję, że cały czas rozwijam się we właściwym kierunku – podsumowała gwiazda.

▸ Zobacz: Nagusieńka Doja Cat! Tak gwiazda promuje swój nowy projekt „Planet Her”

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA