Niekwestionowana królowa dram, sanah w koncercie plenerowym

Sanah z niezwykłą niespodzianką! Nie można tego przegapić
fot. instagram.com/sanahmusic

Ci, którzy jeszcze w sierpniu chcą poczuć koncertową magię Kazimierza Dolnego mają na to szansę już 20 sierpnia! Wtedy, w kultowym Kamieniołomie w Kazimierzu Dolnym, zagra sanah – niekwestionowana królowa dram, obecnie najpopularniejsza i najciekawsza wokalistka nurtu quality pop w Polsce.

Wybór Artystki nie jest przypadkowy, bowiem koncert sanah inauguruje nowy cyklu sierpniowych koncertów w Kazimierzu Dolnym.

▸ Przypomnijmy: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Kumulacja pozytywnych emocji, pięknej przyrody, jedynego w swoim rodzaju miasta i rozchwytywanej przez wszystkich wokalistki w kultowym muzycznym Kamieniołomie już 20 sierpnia bieżącego roku.

Sukces sanah

Sanah została zauważona w wieku 21 lat, dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje. Ma niepowtarzalny styl pisania piosenek – w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami.

▸ Zobacz również: Wszyscy patrzyli tylko na nią! Wystarczyło, że odsłoniła… Jej stylizacja to hit?

Kiedy na początku roku 2020 sanah rozpoczęła promocję długo zapowiadanej debiutanckiej płyty nikt nie spodziewał się, że ten rok będzie należał do niej. Pierwszy singiel promujący to wydawnictwo – „Szampan” – zna chyba każdy: piosenka zyskała status Diamentowej Płyty a klip do niej na YouTubie w ciągu roku obejrzano ponad 50 milionów razy.

Dokładnie dwanaście miesięcy po premierze albumu „Królowa dram” do sprzedaży trafił drugi album długogrający sanah – „Irenka”. Piękno i autentyczne wyznania…. i Wasze przeżycia, które znajdziecie i na najnowszej płycie oraz na koncercie!

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Wróćmy do miasteczka, gdzie wszyscy spotykają się w odpowiednim miejscu i czasie. No to co, „kawka na wynos” i „Ale jazz!” – jedziemy do Kazimierza Dolnego 20 sierpnia?

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!