MUZOTAKTImprezy, KoncertyLato z Radiem rozdaje nagrody! Sprawdźcie, co można wygrać

Lato z Radiem rozdaje nagrody! Sprawdźcie, co można wygrać
L

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Lato z Radiem przygotowało moc atrakcji! 50 rowerów trekkingowych z okazji 50-lecia Lata z Radiem, odbiorniki radiowe, walizki, kamerki samochodowe – popularna wakacyjna audycja Programu 1 Polskiego Radia to nie tylko najlepsza muzyka, koncerty znakomitych artystów, trasa reporterska i audycje plenerowe, ale także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, do wygrania od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00. Szczegóły poniżej na MUZOTAKT.pl.

Skojarzenia” to jeden z kultowych konkursów projektu “Lato z Radiem”. Każdego dnia między godz. 10.15 a 10.30 sprawdzane są umiejętności trzech słuchaczy Jedynki. Zestawy do skojarzeń losuje maszyna, a czas na odpowiedzi to tylko 30 sekund. Za każdą dobrą odpowiedź można otrzymać jeden punkt. Pierwsze miejsce zdobywa ta osoba, która danego dnia prawidłowo skojarzy najwięcej elementów. Na zgłoszenia czekamy pod numerem 72151.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Nagrodami w konkursie są:

Za 1 miejsce – rower trekkingowy
Za 2 miejsce – karty podarunkowe
Za 3 miejsce – maskotki „Lata z Radiem” oraz płyty CD „Lato z Radiem 2021”

Drugim konkursem „Lata z Radiem” jest „Karuzela z nagrodami”

Materiały promocyjne partnera

W audycji po godzinie 9.00 zadawane jest eliminacyjne pytanie konkursowe z zakresu tematyki ogólnej. O tym, kto weźmie udział w tej zabawie decydują zgłoszenia słuchaczy w formie odpowiedzi na pytanie eliminacyjne wysyłane w postaci wiadomości SMS pod 72151. Czas przeznaczony na udzielenie odpowiedzi na antenie dla wybranej osoby wynosi tylko 5 sekund.

▸ Zobacz również: Wszyscy patrzyli tylko na nią! Wystarczyło, że odsłoniła… Jej stylizacja to hit?

Pytania są proste, dowcipne i zaskakujące.Znaczenie mają oryginalność, pomysłowość i wartość artystyczna tekstu. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Konkursie przesyłają wiadomość tekstową pod numer telefonu 72151 (koszt: 2,46 PLN brutto za wysłanie wiadomości) zawierającą kreatywną Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem.

Zadaniem Finalisty Konkursu jest udzielenie prawidłowej odpowiedzi na pytanie zadane na antenie przez prowadzącego. Czas przeznaczony na udzielenie odpowiedzi na antenie dla każdego Finalisty Konkursu wynosi 5 sekund. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: odbiorniki radiowe, kamerki samochodowe, walizki, zestawy gier planszowych, maskotki „Lata z Radiem” i wiele innych.

Zapraszamy także do przesyłania zdjęć i zdobywania wyjątkowych upominków „Lata z Radiem” w konkursach:

◆  #mojelatozradiem

Zrób fotkę, która będzie nawiązywała do logotypów lub symboli „Lata z Radiem”, słuchania radia, wakacji i umieść ją na swoim profilu na Facebooku z hasztagiem #mojelatozradiem oznaczając w poście Program 1 Polskiego Radia lub Lato z Radiem (post musi być publiczny). W przypadku publikacji zdjęcia na Instagramie dodaj w treści posta hasztag #mojelatozradiem oraz otaguj konto @jedynka_polskieradio. Aby wziąć udział w Konkursie można również umieścić zdjęcie z hasztagiem #mojelatozradiem na Facebooku na profilu Programu 1 lub Lata z Radiem pod postem oznaczonym #LatoZRadiem

◆  Peleton „Lata z Radiem”

Odnajdź miejsca trasy Peletonu “Lata z Radiem”, a następnie wykonanie zdjęcia reporterowi i/lub samochodowi z logo Polskiego Radia, Programu 1 Polskiego Radia lub “Lata z Radiem” i prześlij poprzez aplikację mobilną.

◆ Grafika do pobrania
◆ Więcej na temat konkursów Lata z Radiem tutaj
◆ Więcej na temat atrakcji jubileuszowej edycji Lata z Radiem na antenie Programu 1 oraz stronie internetowej Lata z Radiem

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA