MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertySanah rusza w kolejną trasę. Czas na „Kolońską i szlugi”!

Sanah rusza w kolejną trasę. Czas na „Kolońską i szlugi”!
S

REKLAMA
REKLAMA

Po mega sukcesie pierwszej trasy koncertowej #NoSory Tour, sanah ani trochę nie zwalnia tempa i już tej jesieni wyruszy w serię koncertów pod hasłem “Kolońska i Szlugi”. Pierwsza odsłona jej nastąpi w Warszawie już 31 października.

Sanah to bez wątpienia niekwestionowane objawienie polskiej sceny muzycznej. Została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów dekady.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

REKLAMA

Jej „Szampana” – zna chyba każdy, piosenka zyskała status Diamentowej Płyty, a klip do niej na YT w ciągu roku obejrzano ponad 60 milionów razy. Kolejne single z również okazał się hitami – „Melodia” ma na koncie 50 mln odtworzeń i również status Diamentu, a „No sory”, za który podczas 57. Festiwalu Piosenki w Opolu otrzymała aż 2 nagrody (łącznie sanah wyjechała z Opola z 4 nagrodami) to singiel Potrójnie Platynowy. Finalnie rok 2020 sanah zamknęła z tytułem najczęściej odtwarzanej polskiej artystki w polskich stacjach radiowych oraz najczęściej streamowanej wokalistki na Spotify i YouTube/Vevo.

▸ Zobacz również: Wszyscy patrzyli tylko na nią! Wystarczyło, że odsłoniła… Jej stylizacja to hit?

Debiutancki album sanah „Królowa dram” pokrył się Potrójną Platyną i był najlepiej sprzedającą się płytą w sieci Empiku, za co uhonorowany został nagrodą Bestsellera Empiku w kategorii pop/rock.

Równo rok po premierze debiutu do sprzedaży trafił drugi album sanah “Irenka”. Płyta podbiła kolejne rekordy – zadebiutowała na szczycie listy sprzedaży OLiS i w 2 miesiące osiągnęła status Platynowej Płyty. Z albumu pochodzą hity „Ale jazz!”(już Diamentowy status!), „2:00” czy „etc. (na disco)” a krążek jest najlepiej sprzedającą się płytą w sieci Empik w pierwszej połowie 2021 r.

W czerwcu 2021 artystka wyruszyła w swoją pierwszą trasę koncertową #Nosory Tour, która wyprzedana została w ekspresowym tempie. Sanah w ciągu 2 miesięcy odwiedziła 17 największych miast w Polsce grając 18 koncertów.

Czas na nowy rozdział i przygodę w którą Artystka zabierze swoich fanów. „Kolońska i Szlugi Tour” rusza 31 października 2021 w Warszawie.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Podczas koncertów usłyszymy wreszcie w pełnej krasie faworytów fanów z ostatniej płyty – “ten Stan”“2:00” czy “etc. (Na disco)” jak również słynną „Irenkę”. Bliżej poznamy również utwór tytułowy… a może nie? Sanah uwielbia zaskakiwać swoich fanów.

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA