Cleo i Lexy z utworem „Polskie Mexico”: #1 na karcie na czasie i ponad milion wyświetleń w jeden dzień!

Cleo i Lexy z utworem „Polskie Mexico”: #1 na karcie na czasie i ponad milion wyświetleń w jeden dzień!
Cleo i Lexy fot. materiały prasowe

Nowa piosenka Cleo i Lexy Chaplin, czyli „Polskie Mexico” w błyskawicznym tempie podbiła sieć. Albowiem utwór w jeden dzień stał się wielkim hitem na platformie YouTube! Czy okaże się przebojem lata 2021?!

Singiel Cleo & Lexy Chaplin „Polskie Mexico” trafił do sieci w piątek, czyli 23 lipca br. Błyskawicznie stał się wielkim przebojem, bowiem już pierwszego dnia klip do piosenki zgromadził ponad milion wyświetleń na platformie YouTube. Na ten moment wyświetlono go prawie półtora miliona razy. Kolorowe i zabawne wideo „Polskie Mexico” jest także numerem 1 na karcie „Na czasie” w kategorii muzyka.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Fani nie kryją zachwytu, bowiem pod teledyskiem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów.

„Mogły byście jechać na Eurowizję ❤️”, „Lexy Wymiata❤️”, „Mi się mega podoba !!!!! Super !!!”, „Aż zachciało się pojechać do Meksyku”, „Gratulacje Cleo! ❤ ten teledysk jest kolejnym dowodem na to że powinnaś wydać jako dodatek do albumu płytę DVD z teledyskami!” – wtórowali internauci.

Cleo & Lexy Chaplin tak zapraszają do obejrzenia klipu:

Witaj w Polskim Mexico! Tu żyjesz krótko i szybko, a jeśli nie masz poczucia humoru, to nie dostaniesz wizy na wjazd. Czy wiedziałeś, że Cardi B lubi Polską kiełbasę, a cebula na świecie znana jest jako polskie mango? Słowiański kartel pod przewodnictwem Cleo przemyca do Ameryki Południowej swojskie brzmienia i specjały.

Gościnny udział Lexy Chaplin i MiniDONA..Majka to mieszanka wybuchowa! Zobacz, jak w łatwy sposób naprawiliśmy stosunki międzynarodowe i jak sprawiliśmy, że Władimir Putin stał się naszym przyjacielem. 

▸ Zobacz również: Wszyscy patrzyli tylko na nią! Wystarczyło, że odsłoniła… Jej stylizacja to hit?

Singiel Cleo feat. Lexy „Polskie Mexico” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/CleoPolskieMexico/

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Zobaczcie teledysk „Polskie Mexico”: 

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!