Sobel od 13 listopada w CANAL+ online. Zobacz finałowy koncert „Pułapki na motyle”

Sobel w Canal+
fot. Beata Macutkiewicz

To kolejna współpraca CANAL+ ze środowiskiem rapowym. Tym razem stacja postanowiła zawiązać współpracę z wytwórnią Def Jam Recordings Poland i UMP for BRANDS uzupełniając tym samym swoje portfolio rapowych koncertów o finałowy koncert trasy „Pułapka na motyle”, którą przygotował Sobel.

Sobel na wieńczącym swoją pierwszą trasę koncertową wydarzeniu zgromadził we wrocławskiej Hali Stulecia w rezultacie ponad 5 tysięcy osób. Zakończenie trasy wymagało odpowiedniej oprawy. Pokazy pirotechniczne, goście specjalni oraz nowe aranże utworów, czyli to wszystko towarzyszyło artyście tego wieczoru i spowodowało że stał się on niezapomnianym wydarzeniem.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

Od 13 listopada w serwisie CANAL+ online będzie można wrócić do tego wydarzenia i obejrzeć koncert oraz przekonać się jak na żywo wypadają takie przeboje Sobla jak Kinol, Fiołkowe pole, jak również Bandyta.

Sobel w Canal+

Jak na każdym dużym wydarzeniu hip hopowym nie zabrakło także znamienitych gości. Sobla na scenie wsparli m.in. Young Igi, Oki i Michał Szczygieł oraz gitarzysta Piotrek Lewandowski, który jest współtwórcą singli „Fiołkowe pole” i „Każdego dnia”. Sobel w 2020 roku szturmem podbił polską scenę. Wydana prez Def Jam Reordings Poland płyta „Kontrast”, bardzo szybko uzyskała status platynowego krążka. Artysta nie kazał zbyt długo czekać swoim fanom i niespełna rok później zaprezentował pełnoprawny debiut pt. „Pułapka na motyle”.

Tytuł to metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia, jak długi czas minął od zdarzenia – komentuje Sobel.

Wydawnictwo znalazło się na 6 miejscu w rankingu TOP 10 globalnych premier na platformie Spotify, a niedawno osiągnęło status potrójnej platyny, o czym zaskoczony Sobel dowiedział się właśnie podczas wrocławskiego koncertu.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!