MUZOTAKTNEWSYGwiazdyDawid Kwiatkowski spotka się z fanami!

Dawid Kwiatkowski spotka się z fanami!
D

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Kilka dni tuż po premierze swojego najnowszego albumu, zatytułowanego po prostu „Dawid Kwiatkowski”, piosenkarz spotka się z fanami w przestrzeni wirtualnej w ramach cyklu Premiera online. Dawid Kwiatkowski zdradzi między innymi, czego słuchacze mogą spodziewać się po płycie i odpowie na pytania internautów.

Niedawno Dawid Kwiatkowski wydał bowiem swój już siódmy studyjny album! Nowy krążek zapowiadały trzy numery, które szturmem podbiły polskie listy przebojów. Premierowe wydawnictwo zawiera bowiem jedenaście nowych piosenek, w tym jedno kolaboracyjne nagranie z Sound’n’Grace. Całość zaś stanowi nowy rozdział w muzycznej ewolucji wokalisty, który powraca z nową energią, dojrzałością i siłą.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

Dawid Kwiatkowski nowa płyta!

Płyta zawiera przeboje, które przez kilka tygodni królowały na radiowych listach przebojów. Ponadto singiel zatytułowany „Bez Ciebie” osiągnął już status platynowego i właśnie z tym utworem artysta zdobył Bursztynowego Słowika podczas Festiwalu w Sopocie. Natomiast nagranie pt. „Proste” znalazło się na pierwszym miejscu najczęściej granych utworów w rozgłośniach radiowych.

Materiały promocyjne partnera

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Na spotkanie z Dawidem Kwiatkowskim zaprasza Empik wspólnie z Warner Music Poland oraz Going. Już 3 listopada br., o godzinie 20:00 wokalista spotka się z fanami na oficjalnej stronie Empiku. Szczegóły pod linkiem: https://www.facebook.com/events/617765652918900/

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA