MUZOTAKTNEWSYMuzykaAnitta i Pedro Sampaio łączą siły. Posłuchaj singla „No Chao Novinha”

Anitta i Pedro Sampaio łączą siły. Posłuchaj singla „No Chao Novinha”
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Anitta i Pedro Sampaio razem. Brazylijski funkowy singiel jest ich pierwszą współpracą w historii.

Długo wyczekiwana współpraca pomiędzy Anittą i DJ-em/producentem Pedro Sampaio “No Chão Novinha” daje upust w brazylijskiej funkowej piosence łączącej cechy obu artystów w taneczną mieszankę. W kompozycji utworu wzięli również udział jedni z najlepszych brazylijskich hitmakerów: Delano, Maikinho DJ, Anitta e Pedro Sampaio.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

No Chão Novinha” przynosi brazylijskie funkowe korzenie, ciepło i ciężkie bity. – mówi Anitta o współpracy z Pedro Sampaio. Pomimo udziału w oficjalnym teledysku “Larissa”, singla wydanego przez Sampaio u boku brazylijskiego artysty Luana Ottena, jest to pierwszy raz, kiedy Anitta i Pedro Sampaio łączą swoje głosy w jednej piosence. 

“Wszystko, co jest związane z tą piosenką było i jest niesamowite. Praca z Anittą, która oprócz tego, że jest moją przyjaciółką, jest też rewelacyjną artystką, była darem. Mieliśmy dużo zabawy i wierzę, że osiągnęliśmy świetny rezultat. To brazylijski funk, przy którym ludzie będą tańczyć na parkiecie” – mówi Pedro o wydawnictwie.

Artyści wnoszą do duetu swoją specyfikę, znajdując porywające połączenie

Materiały promocyjne partnera

Oficjalny teledysk do “No Chão Novinha” został wyreżyserowany przez Fernando Moraesa, czyli wieloletniego współpracownika Pedro Sampaio, który reżyseruje jego teledyski od czasu przebojowego singla “Sentadão” w 2019 roku. Klip jest przesiąknięty kulturą brazylijską, z jej kolorami i teksturami odzwierciedlonymi w scenariuszach, które sięgają od ulicznego sprzedawcy sprzedającego płyty DVD regionalnych zespołów i piosenkarzy z Pará po stragany z ziołami leczniczymi w Mercado Ver-o-Peso. 

“To z pewnością jeden z najbardziej kolorowych filmów, jakie nagrałem. Uwielbiam kulturę stanu Pará. Zawsze chciałam ją podkreślić i wybrałam ją do tego teledysku” – komentuje Anitta.  Pedro dodaje: “To był bez wątpienia jeden z moich ulubionych teledysków, którego kręcenie sprawiło mi najwięcej radości, wspaniale było otrzymać wszystkie uczucia od publiczności, kiedy nagrywaliśmy”. Zdjęcia i filmy, którymi podzieliła się publiczność, rozeszły się w mediach społecznościowych i zwiększyły oczekiwania wobec singla.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA