Olga Bończyk i Zbigniew Wodecki w duecie. Posłuchaj „Poczuj magię świąt”

Plotki / Newsy

[reading_time]

Do sieci trafił nigdy wcześniej niepublikowany kawałek artystów.

Olga Bończyk i Zbigniew Wodecki w duecie. Posłuchaj „Poczuj magię świąt”
fot. materiały prasowe
11 grudnia 2021, 18:34
Google Dodaj do Google

Do sieci trafił nigdy wcześniej niepublikowany kawałek artystów.

Reklama
Koniec reklamy

Reklama
Koniec reklamy
Reklama
Koniec reklamy
Reklama

Do sieci trafił nigdy wcześniej niepublikowany kawałek artystów. Olga Bończyk i Zbigniew Wodecki nagrali wspólnie świąteczną piosenkę zatytułowaną „Poczuj magię świąt”. Posłuchajcie, jak brzmi.

Olga Bończyk i Zbigniew Wodecki w wyjątkowym utworze pt. „Poczuj magię świąt”.

Gdy nagrywaliśmy ze Zbyszkiem tego świątecznego singla nie przeczuwaliśmy, że los będzie dla nas tak okrutny i nigdy nie zaśpiewamy go wspólnie na scenie.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

Minęło kilka lat od jego śmierci i pomyślałam, że szkoda byłoby gdyby ta zimowa piosenka nie miała swojej premiery medialnej. Oddaję zatem w Państwa ręce singla, który mam nadzieje sprawi, że uśmiechniecie się do Zbyszka słysząc jego welurowy, niezwykle kojący głos.

Ja nadal wierzę i czuję, że choć nie ma go fizycznie, jest z nami poprzez muzykę, piosenki i wspomnienia jakie po sobie pozostawił. I to chyba jest właśnie magia świąt.

Utwór dostępny jest również w serwisach cyfrowych: https://id.ffm.to/poczuj_magie_swiat

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Olga Bończyk i Zbigniew Wodecki w piosence „Poczuj magię świąt”:

muzotakt.pl
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Google

Więcej naszych materiałów znajdziesz w wynikach wyszukiwania.

Chcesz podzielić się newsem lub zamówić publikację sponsorowaną?
Reklama
Koniec reklamy