Eurowizja Junior: Sara James komentuje finał konkursu

Eurowizja Junior: Sara James komentuje finał konkursu
fot. Dawid Ziemba

Tegoroczny finał Eurowizji Junior okazał się w rezultacie bardzo szczęśliwy dla Polski! Nasza reprezentantka Sara James zajęła bowiem fantastyczną drugą lokatę. Występ młodej artystki bez wątpienia odbił się szerokim echem w całej Europie i pozostaje jednym z najchętniej oglądanych na YouTube.

Przypomnijmy, Sara James reprezentowała Polskę z utworem zatytułowanym „Somebody”. Po podsumowaniu głosów jury i widzów z Europy, wokalistka zdobyła w efekcie 218 punktów. Polskę wyprzedziła wyłącznie Armenia, która mogła liczyć na 224 punkty. Podium zamknęła reprezentacja Francji.

Młodziutka wokalistka nie ukrywa swojego zadowolenia z tak dobrego rezultatu i w ciepłych słowach wypowiada się o całym przebiegu konkursu:

– To była naprawdę niesamowita przygoda i jestem niezwykle dumna z osiągniętego rezultatu. W konkursie wzięło udział wielu szalenie zdolnych uczestników. Każdy w równym stopniu zasłużył na ogromne brawa za tyle ciężkiej pracy i determinacji włożonej w przygotowania. Dla mnie najważniejsze było przede wszystkim godne reprezentowanie Polski i przeżycie niezapomnianych chwil.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

W Eurowizji bardzo ważna jest idea integracji z pozostałymi krajami uczestniczącymi w konkursie i to ciepło i fantastyczną energię od innych uczestników zabieram ze sobą do domu jako największe trofeum! – dodaje Sara James.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Występ Sary można obejrzeć na oficjalnym kanale konkursu Eurowizji:

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!