MUZOTAKTMUZYKANowy singielKasia Moś wspiera Ukrainę! Piosenkarka zaprezentowała nowy singiel „Bezdźwięcznie”

Kasia Moś wspiera Ukrainę! Piosenkarka zaprezentowała nowy singiel „Bezdźwięcznie”
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Kasia Moś zaprezentowała nowy singiel i teledysk zatytułowany „Bezdźwięcznie”. Data premiery nie jest przypadkowa – to dzień urodzin Artystki. Kompozytorem, autorem tekstu i producentem „Bezdźwięcznie” jest Mateusz Krautwurst.

Kasia Moś tak mówi o utworze:

REKLAMA

Moim marzeniem było, aby utwór „Bezdźwięcznie” zabrzmiał w dniu moich urodzin. Wojna w Ukrainie postawiła pytanie, czy to aby jest właściwy moment. Zwyciężył tytuł. Nie możemy żyć „bezdźwięcznie”. Nasz głos jest ważny. Wierzę, że jak w refrenie piosenki, Ukrainie „uda się, uda”.

▸ Przypominamy także: Margaret na pomoc Ukrainie: Wylaliśmy łzy na papier, czego owocem jest ten…

Materiały promocyjne partnera

Tak wielu z nas mierzy się z ogromem ambicji w zderzeniu z tym co przynosi nam codzienność. W świecie, w którym pragniemy być nieomylni, po cichu liczymy na to, że los da nam kolejną szansę. Żyjemy prędko, a to prosty sposób by przeoczyć coś naprawdę ważnego. Taki moment może przejść obok niezauważenie. Równie dobrze możemy go dostrzec, ale nie wystarczy nam sił lub odwagi by coś zmienić.

Dzień dzisiejszy niech będzie więc pierwszym. Bez strachu i pełni nadziei rozpocznijmy walkę o nas samych – o nasze marzenia, o nasze plany, o nasze uczucia. Także o naszych bliskich i o każdą chwilę, dzięki której będziemy mogli czuć się prawdziwie szczęśliwi.

Postanowiłam także wszelkie gratyfikacje tej produkcji przekazać na rzecz bohatersko walczącej Ukrainy. Chwała Ukrainie.

Utwór znajdzie się na nowym albumie Artystki, który ukazać ma się pod koniec tego roku.

Singiel Kasi Moś „Bezdźwięcznie” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/KasiaMosBezdzwiecznie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA