MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyAsaf Avidan już w kwietniu wystąpi w Krakowie i Warszawie!

Asaf Avidan już w kwietniu wystąpi w Krakowie i Warszawie!
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Asaf Avidan powraca do Polski! Izraelski gwiazdor o międzynarodowej sławie i hipnotyzującej barwie głosu już w kwietniu wystąpi w Warszawie oraz Krakowie. Koncerty odbędą się w ramach trasy promującej najnowszy album Avidana, zatytułowany “Anagnorisis”, będący czwartą solową płytą w karierze artysty. Bilety na polskie koncerty są dostępne w sprzedaży!

Asaf Avidan dał się poznać publiczności na całym świecie dzięki swojemu oryginalnemu stylowi, który w unikalny sposób łączy folk z rockiem. Międzynarodową sławę i uznanie bez wątpienia przyniósł mu hit zatytułowany “One Day / Reckoning Song“, nagrany wraz z The Mojos, który dotychczas został odtworzony na YouTube ponad 15 milionów razy.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

Bezdyskusyjny talent oraz niepowtarzalna barwa głosu przysporzyły mu miliony wiernych fanów na całym świecie, w tym również nad Wisłą. W 2017 roku artysta zagrał w naszym kraju serię doskonale przyjętych koncertów, promujących płytę “The Study On Falling”.

Asaf Avidan już w kwietniu wystąpi w Krakowie i Warszawie!

Już w kwietniu Asaf Avidan ponownie wystąpi w Polsce, tym razem w ramach trasy “Anagnorisis Band Tour Europe 2022“. Europejskie tournée artysty to ponad trzydzieści występów w popularnych salach koncertowych Starego Kontynentu. Trasa rozpoczęła się 28 lutego w Mediolanie, a jej kolejne przystanki to m.in. Rzym, Luksemburg, Bruksela, Paryż, Berlin i Amsterdam. 

Na początku kwietnia izraelska gwiazda przyjedzie do Polski, gdzie zagra m.in. w krakowskim Klubie Kwadrat oraz w warszawskiej ProximieZakończenie europejskiego odcinka trasy zostało zaplanowane na 14 kwietnia koncertem w Wiedniu.

Asaf Avidan w Polsce:

7 kwietnia 2022, Klub Kwadrat, Kraków
9 kwietnia 2022, Klub Proxima, Warszawa

Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej:
www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl

Zobaczcie również: 

 Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
▸ Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA