MUZOTAKTNEWSYGwiazdyCamila Cabello zabierze was w wyjątkową podróż! Internauci są zachwyceni

Camila Cabello zabierze was w wyjątkową podróż! Internauci są zachwyceni
C

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Tego nie możecie przegapić. Już niebawem trzykrotnie nominowana do nagrody Grammy piosenkarka i autorka tekstów, czyli Camila Cabello wyda swój nowy album. Z tej oto okazji latynoska gwiazda przedstawia „Familia: Welcome to the Family”. To krótko mówiąc wciągające przeżycie muzyczne, którego transmisja odbędzie się już 7 kwietnia bieżącego roku na TikToku.

Podczas wydarzenia Camila Cabello (25 l.) po raz pierwszy zaprezentuje nowe kawałki ze swojego nadchodzącego albumu „Familia”.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Wydarzenie oferowane przez Camilę to fantastyczna podróż po umyśle artystki, ze zmieniającymi się scenografiami i kostiumami zaprojektowanymi tak, aby uzupełniać jej nadchodzącą muzykę. Spektakl został stworzony przy użyciu przykuwającego wzrok XR, wzbogacając śpiew i choreografię Camili o wciągające efekty wizualne.

Materiały promocyjne partnera

Artystka stworzyła wciągający wirtualny świat dla każdej wykonywanej przez siebie piosenki, prowadząc publiczność w surrealistyczną podróż przez nieustannie zmieniającą się rzeczywistość. „Familia: Welcome to the Family” to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie.

Zapowiedź występu Camili jest dobrą wiadomością dla jej dużej społeczności fanów na TikToku, gdzie ma ponad 15 milionów obserwujących, a hashtag #CamilaCabello cieszy się ponad 4,8 miliardami wyświetleń. Camila używa TikToka do wyrażania siebie, niezależnie od tego, czy słucha nowej muzyki, czy kontempluje swoje miejsce we wszechświecie. Wydarzenie LIVE będzie transmitowane na dzień przed jej długo oczekiwanym trzecim pełnym albumem, „Familia”, który ukaże się 8 kwietnia.

Zobaczcie również: 

 Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
▸ Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!

„Bam Bam” to pierwsze wydawnictwo artystki w 2022 roku. Przy utworze współpracowała z jednym z najważniejszych artystów na świecie, czterokrotnym zdobywcą nagrody Grammy, Edem Sheeranem. „Bam Bam” zostało wyprodukowane w składzie Ricky Reed, Edgar Barerra i Cheche Alara. Piosenkę napisali Cabello, Ed Sheeran i Ricky Reed. Zapowiedź singla na TikToku zebrała ponad 51 milionów wyświetleń i ponad 8,5 tysiąca filmików przy użyciu oficjalnego dźwięku.

Camila Cabello zaprasza

LIVE „Familia: Welcome to the Family” odbędzie się w nocy z 7 na 8 kwietnia o 00:00 polskiego czasu. Planowane są także trzy powtórki, w tym jedna specjalnie dla Europy i Afryki: 9 kwietnia o 19:00. Tego nie można przegapić!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA