MUZOTAKTNEWSYMuzykaWhy Don't We wracają z nową piosenką"Let Me Down Easy (Lie)"

Why Don’t We wracają z nową piosenką
“Let Me Down Easy (Lie)”
W

Utalentowana formacja Why Don't We wraca z nowym singlem "Let Me Down Easy (Lie)". Muzycy zespołu są współautorami i współproducentami utworu, a w pracach wsparli ich JKash (Charlie Puth, Maroon 5) oraz Jack & Coke (Nick Jonas, Charli XCX).

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Od swojego debiutu w 2016 roku Why Don’t We zgromadzili ponad 3 miliardy streamów, ponad 930 milionów wyświetleń na YouTube i przyciągnęli 7 milionów obserwujących na Instagramie. Mogą też pochwalić się dwoma platynowymi singlami w USApięcioma złotymi oraz dwoma albumami w top 10 notowania Billboardu.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Z innowacyjnym i niekonwencjonalnym podejściem do wydawania muzyki, szybko zdobyli wciąż rosnącą grupę fanów. W ciągu niespełna 12 miesięcy zespół wydał pięć EP-ek, a w 2018 roku zadebiutował płytą “8 Letters“. W następnym roku światło dzienne ujrzały kolejne, wydawane co miesiąc single, jak chociażby “Big Plans“, “I Don’t Belong In This Club” z udziałem Macklemore’a czy napisany przez Eda Sheerana, a wyprodukowany przez Steve’a Maca “What Am I”. 

Materiały promocyjne partnera

Kwintet z Los Angeles, który tworzą Daniel Seavey, Corbyn Besson, Jonah Marais, Jack Avery i Zach Herron, przy swoim drugim albumie postanowił wrócić do podstaw. Artyści zniknęli z mediów społecznościowych, chwycili za instrumenty i sami napisali, nagrali oraz wyprodukowali muzykę. Promowana przebojowym singlem “Fallin’ (Adrenaline)” płyta “The Good Times and The Bad One” wydana w 2021 roku, zadebiutowała na 3. miejscu Billboard 200.

Pod koniec 2021 roku Why Don’t We wrócili triumfalnie z singlem “Love Back“, otwierając nowy, ekscytujący rozdział. Następnie grupa nawiązała współpracę z cenionym producentem, Jonasem Blue, tworząc razem hit “Don’t Wake Me Up“.

Why Don’t We mogą ponadto pochwalić się koncertami w tak prestiżowych salach, jak Madison Square Garden w Nowym Jorku czy występami w popularnych amerykańskich programach telewizyjnych, jak “The Ellen DeGeneres“, “The Kelly Clarkson Show” czy “Jimmy Kimmel Live!”.

– “Let Me Down Easy (Lie)” to szczera piosenka o byciu w związku i poczuciu, że druga osoba przestaje coś do ciebie czuć – wyjaśnia Jonah Marias z Why Don’t We. 

– To prośba, by potraktowano cię łagodnie, zamiast być surowym. To numer ze smutnym podtekstem, ale ponieważ mówi o ludzkich doświadczeniach, o czymś, z czym wiele osób może się utożsamiać, pozostawia słuchacza w dobrym nastroju.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA