MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyThree Days Grace - nowy album i aż 2 koncerty w Polsce!

Three Days Grace – nowy album i aż 2 koncerty w Polsce!
T

Kilka miesięcy po premierze płyty, Three Days Grace zaprezentują się w Polsce na dwóch koncertach.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Cieszący się międzynarodowym uznaniem kanadyjski zespół Three Days Grace prezentuje swój siódmy album studyjny „EXPLOSIONS”.

REKLAMA

Kwartet z Ontario – Matt Walst (wokal), Barry Stock (gitara prowadząca), Brad Walst (bas) i Neil Sanderson (perkusja, klawisze, programowanie) – równoważy momenty ekstremalnych emocji na osi hard rockowych hymnów i ballad. W swojej karierze zespół zgromadził miliardy streamów i sprzedał miliony albumów, wyprzedał się na arenach na wielu kontynentach i osiągnął bezprecedensowe wyżyny, zdobywając łącznie 17 1. miejsc na „Mediabase Active Rock Chart” i 16 singli na 1. miejscu na liście „Billboard Mainstream Rock Songs Chart”. Dzięki „EXPLOSIONS” wznieśli się na zupełnie inny poziom.

Doja Cat wystąpiła ROZEBRANA? Ludzie zamarli na jej widok! (ZDJĘCIA)

Materiały promocyjne partnera

W zeszłym tygodniu zespół uruchomił stronę „Lifetime” Memories , na której fani mogą przesyłać ważne wspomnienia, co wiąże się z niektórymi motywami przewodnimi ich ostatniego singla „Lifetime”. Następnie zespół zaktualizuje obraz Spotify do „Lifetime” różnymi wspomnieniami, które przesyłają fani. Three Days Grace planują również wspólny odsłuch płyty z fanami, podczas którego porozmawiają o nowym albumie. Dokładny termin zostanie wkrótce ogłoszony, a więcej szczegółów można znaleźć na stronie.

Na występy Kanadyjczyków zapraszamy kolejno 7 października do warszawskiej Progresji oraz 8 października do klubu A2 we Wrocławiu.

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Zespół niedawno udostępnił także swój nowy teledysk do „Lifetime” nakręcony w mieście Mayfield, które zostało zniszczone 10 grudnia, kiedy to tornado EF4 przeszło przez zachodnie Kentucky. Zespół mocno to przeżył, ponieważ gitarzysta Barry Stock mieszka w okolicy – Three Days Grace nagrali teledysk do piosenki w mieście, aby zwiększyć świadomość i fundusze na odbudowę miasta. Nawiązali także współpracę z PLUS1, dzięki czemu 1 dolar z każdego sprzedanego biletu na ich amerykańską część trasy zostanie przeznaczony na odbudowę Mayfield. Dochody zasilą fundusz Mayfield Tornado Relief Fund i Mayfield Independent School District. Klip został wyreżyserowany przez Jona Vulpine’a, który zajmował się także ostatnim teledyskiem zespołu do „So Called Life”.

Three Days Grace zajmują miejsce wśród hard rockowej awangardy od 2003 roku, bijąc rekordy, podbijając listy przebojów i sprzedając miliony egzemplarzy na całym świecie. W 2015 zaliczyli swój drugi z rzędu na 1. miejscu i czwarty z rzędu debiut na liście Top 20 z „Human”. Do tej pory ich prawdziwy arsenał #1 obejmuje „Chalk Outline”, „The High Road”, „Misery Loves My Company”, „World So Cold”, „Good Life”, „Break”, „Never Too Late”, „Animal I Have Become”, „Pain”, „Just Like You” oraz „Home”. Co więcej, czteroosobowy zespół ma oszałamiającą liczbę 3,9 miliona słuchaczy miesięcznie na Spotify i pozostaje jednym z najczęściej słuchanych zespołów rockowych na świecie.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA