MUZOTAKTNEWSYGwiazdyGrzegorz Hyży powraca z nowym singlem! „Kochanie to ja!” już w sieci

Grzegorz Hyży powraca z nowym singlem! „Kochanie to ja!” już w sieci
G

Na taki powrót czekaliśmy!

REKLAMA
REKLAMA

Grzegorz Hyży przyzwyczaił nas bowiem do muzyki pop na najwyższym światowym poziomie. Nie inaczej jest teraz: w sieci pojawił się jego najnowszy utwór i teledysk zatytułowany „Kochanie to ja!”.

Grzegorz Hyży przygotował dla swoich fanów wyjątkowy prezent – pulsujący beat i topline, który nie potrafi wyjść z głowy. Piosenka kontynuuje kierunek muzyczny, obrany przez artystę jeszcze przy utworze “Król Nocy” (aktualnie Złota Płyta za singiel).

REKLAMA

Fani są zachwyceni nową propozycją artysty, bowiem pod oficjalnym klipem w serwisie YouTube pojawiło się sporo entuzjastycznych komentarzy.

„!!! Całokształt wizualny i muzyczny ! Czad”, „Mój ulubiony artysta piękna piosenka teledysk sztos”, „Jeśli ten kawałek jest taki dobry to nie wiem co pomyśleć o całej płycie” – komentują internauci.

„Pierwsze przesłuchanie i mój hit lata”, „Właśnie takiej piosenki było mi potrzeba”, „Jestem zakochana w tej nutce jak w każdej w wykonaniu Grzesia” – dodają kolejni. Koniecznie sprawdźcie teledysk na naszej stronie.

Grzegorz Hyży zachwyca w nowym singlu

Warto dodać, że od strony lirycznej to nostalgiczne wspomnienie burzliwej miłosnej relacji, z którą utożsamia się wiele osób. Dzięki uniwersalnemu przekazowi oraz zapadającej w pamięć melodii, „Kochanie to ja!”  ma ogromne szanse stać się hitem tego lata!

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Utwór doczekał się również barwnego i surrealistyczny teledysku. Za warstwę koncepcyjno-wizualną odpowiada Alan Kępski, znany z produkcji wielu polskich teledysków. Zapętlone energetyczne sekwencje i portale w symboliczny sposób nawiązują do odnalezienia wyjścia i własnej drogi.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA