MUZOTAKTNEWSYMuzykaCalvin Harris, Dua Lipa i Young Thung serwują muzyczny eliksir

Calvin Harris, Dua Lipa i Young Thung serwują muzyczny eliksir
C

Zdobywca nagrody Grammy, artysta i producent, Calvin Harris, prezentuje swój nowy singiel „Potion” z Dua Lipą i Young Thug.

REKLAMA
REKLAMA

To pierwszy singiel z nadchodzącego letniego albumu Calvina Harrisa „Funk Wav Bounces Vol. 2” oraz druga współpraca z artystami. Posłuchajcie, jak brzmi singiel artysty, w którym udziela się Dua Lipa oraz Young Thung.

Calvin Harris i Dua Lipa już wcześniej pracowali razem przy przeboju zatytułowanym „One Kiss”, który znalazł się na szczycie list na całym świecie i był najlepiej sprzedającym się singlem 2018 roku w Wielkiej Brytanii.

REKLAMA

Doja Cat wystąpiła ROZEBRANA? Ludzie zamarli na jej widok! (ZDJĘCIA)

W 2017 roku współpracował z Young Thug nad pierwszą częścią projektu „Funk Wav Bounces” w singlu „Heatstroke”, w którym występują także Pharrell i Ariana Grande.

To zaszczyt móc ponownie pracować z Duą i Thug. Oboje są dynamicznymi artystami, którzy wnieśli duży wkład w dzisiejszy muzyczny krajobraz – mówi Calvin Harris.

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Psychodeliczny teledysk do „Potion”, wyreżyserowany przez długoletniego współpracownika Calvina, Emila Nava, ponownie wprowadza energię „Funk Wav Bounces”, przygotowując Calvina na wielkie lato. Klip miał swoją światową premierę w telewizji MTV Live, MTVU oraz w globalnej sieci kanałów MTV, a także na billboardach Paramount na Times Square.

Calvin Harris, Dua Lipa, Young Thug – Potion

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA