MUZOTAKTNEWSYHotPlotaPrawnik Britney Spears nazywa Jamiego Spearsa "moralnie obrzydliwym"

Prawnik Britney Spears nazywa Jamiego Spearsa “moralnie obrzydliwym”
P

Adwokat gwiazdy od miesięcy próbował nakłonić Jamiego do złożenia zeznań, ale bezskutecznie. Powiedział nawet, że pojedzie do Luizjany, jeśli to ułatwi, ale jak dotąd nie było postępu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Britney Spears mogła zostać zwolniona z restrykcyjnego 13-letniego konserwatorium, ale jej problemy prawne są dalekie od zakończenia.

TMZ donosi, że jej prawnik, Mathew Rosengart, bije się po głowie z ojcem piosenkarki pop, Jamie Spearsem. Patriarcha rodziny poprosił sędziego, aby zmusił jego córkę do złożenia zeznań. Rosengart mówi, że prośba została złożona “krótko po ślubie jego córki i tuż przed Dniem Ojca”.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Rosengart argumentował, że “bezwstydna” prośba Jamiego była z “zemsty”, która, jak powiedział, jest “moralnie obrzydliwa”. Adwokat upomniał: “Pan Spears odmawia po prostu odejścia, tak jak powinien i jak zrobiłby to każdy przyzwoity człowiek lub ojciec”.

Materiały promocyjne partnera

Jak wcześniej informowaliśmy, obie strony walczyły przez ponad sześć miesięcy, aby zmusić zarówno Britney Spears, jak i Jamiego do zasiadania w swoich zeznaniach. Adwokat Jamiego, Alex Weingarten, wcześniej stwierdził, że jego klient odpowie na pytania Rosengarta – ale tylko wtedy, gdy piosenkarka znana z hitu “Toxic” zgodzi się na jego usunięcie.

Rosengart wcześniej powiedział, że chce, aby Jamie odpowiedział na pytania – pod przysięgą – dotyczące domniemanego niewłaściwego postępowania finansowego podczas konserwatorstwa Britney. Rosengart chce również, aby Jamie odpowiedział na zarzuty, że podsłuchiwał sypialnię piosenkarki i nagrywał jej prywatne rozmowy – i co ważniejsze zapłacił za to pieniędzmi Britney Spears.

Nie wiadomo, jakie pytania zadano by Britney, gdyby została zdetronizowana. Od czasu jej zeznań w czerwcu ubiegłego roku, wysunęła liczne i często poważne oskarżenia przeciwko swojej rodzinie. Nazwała konserwatorium “obraźliwym” i twierdziła, że została zmuszona wbrew swojej woli do przyjmowania leków, wejścia do ośrodka zdrowia psychicznego i włożenia wkładki antykoncepcyjnej.

Britney może być zmuszona do wyjaśnienia swoich uwag.

Pomijając zeznania, Britney walczy również z oddzielnymi prośbami Jamiego i jej matki, Lynne Spears, o opłacenie honorariów adwokackich. Następna ważna rozprawa zaplanowana jest na 27 lipca br.

Artykuł powstał we współpracy z fundacją zrzeszającą ukraińskich dziennikarzy. Więcej newsów o gwiazdach i muzyce, ekskluzywne wywiady i fotorelacje znajdziecie na naszym Facebooku MUZOTAKT.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA