MUZOTAKTNEWSYHotPlotaAlicja Szemplińska oficjalną artystką 28. Mistrzostw Świata Mężczyzn w Piłce Ręcznej

Alicja Szemplińska oficjalną artystką 28. Mistrzostw Świata Mężczyzn w Piłce Ręcznej
A

Ostatnio zwyciężczyni „The Voice of Poland”, zaprezentowała się kibicom przy okazji losowania fazy grupowej turnieju.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Alicja Szemplińska to bez wątpienia jedna z najbardziej obiecujących piosenkarek młodego pokolenia w naszym kraju.

Dziś wiadomo już, że Alicja Szemplińska wykona także oficjalną piosenkę turnieju, której premiera odbędzie się jesienią.

– To zaszczyt i honor, że mogę być częścią takiego wydarzenia oraz wnieść do niego część muzyczną. Chcę dostarczyć dobrą piosenkę, z której będę dumna – mówi o swoim udziale Alicja.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

– Alicja to wybitna artystka, której występy elektryzują dziś cały kraj. Wierzymy, że współpraca, jaką nawiązaliśmy przy okazji naszego turnieju, będzie owocna dla obu stron. Alicja otrzyma okazję do zaprezentowania swojego nieprzeciętnego talentu milionom kibiców piłki ręcznej z całego świata, a my będziemy mogli dotrzeć z informacją o największym wydarzeniu w dziejach naszego szczypiorniaka do młodego pokolenia, które pilnie śledzi jej karierę – mówi dyrektor turnieju MŚ 2023 Grzegorz Gutkowski.

Materiały promocyjne partnera

Alicja Szemplińska jest dwudziestoletnią artystką, dotychczas kojarzona z wygraną w The Voice of Poland, teraz rozpoczyna nowy etap swojej muzycznej historii. W jej muzyce znajdziemy inspirację Jorją Smith czy Aliyah.

Nowe kawałki Alicji pokazują jej miłość do R’n’B oraz muzyki soulowej. Numery pisane są przez Artystkę, a warstwę muzyczną tworzy z nowymi producentami. Singiel otwierający nowy etap to “IDK”, pierwszy numer w pełni napisany przez Alicję. Premiera odbyła się niedługo po 20. urodzinach Alicji, symbolicznie zamykając nastoletnie lata oraz dotychczasową drogę muzyczną.

Gospodarzami MŚ 2023, które potrwają od 11 do 29 stycznia 2023 roku, będą Katowice, Śląsk, Kraków, Małopolska, Płock i Gdańsk (w Polsce) oraz Goteborg, Malmo, Sztokholm, Kristianstad i Jonkoping (w Szwecji). Mecz oraz Ceremonia Otwarcia odbędą się w katowickim Spodku.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA