MUZOTAKTNEWSYHotPlotaChristina Aguilera ma kolejny album w planach! Niedawno zapowiedziała hiszpańskie EP-ki

Christina Aguilera ma kolejny album w planach! Niedawno zapowiedziała hiszpańskie EP-ki
C

Artystka zapowiada nowy materiał.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Christina Aguilera ciężko pracuje nad swoim hiszpańskim albumem Aguilera, ale jej anglojęzyczni fani nie muszą czuć się pominięci, ponieważ pracuje nad albumem również dla nich.

Zdobywczyni Nagrody Grammy, czyli Christina Aguilera rozmawiała niedawno z Rolling Stone o tym, dlaczego podzieliła swój nadchodzący hiszpański album na cztery EP-ki.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Na siłowni wszyscy patrzyli tylko na nią! Jak pojawiła się rumuńska gwiazda disco polo

Powrót do moich hiszpańskich wydawnictw muzycznych w tym roku był tak pięknym, długo oczekiwanym momentem. Minęło 20 lat od mojego pierwszego latynoskiego debiutu, Mi Reflejo, i tak długo chciałam dać fanom znaczącą kontynuację – wyjaśniła.

“Dlatego też chciałem wydać muzykę w formie rozdziału” – dodała artystka.

Materiały promocyjne partnera

Od tego czasu wydała La Fuerza i La Tormenta – z najnowszym rozdziałem, La Luz, już wkrótce. EP-ki połączą się w kompleksowy projekt Aguilera, który, jak powiedziała, doprowadził ją do “uznania, przyjęcia i zaangażowania się w moje korzenie w sposób, w jaki nigdy tego nie zrobiłam”.

Ostatni rozdział dzieli pewne zamknięcie w odniesieniu do mojego ojca i rzuca światło na każdą ciemność, która ma pozostać w przeszłości i przejść dalej – kontynuowała Christina.

Jej ojciec, Fausto Xavier Aguilera, rozwiódł się z matką, Shelly Loraine Kearns, w 1987 roku – kiedy miała sześć lat.

Aguilera to nie jedyny album, który Christina tworzy. “I oczywiście dla fanów, którzy nie mówią po hiszpańsku, anglojęzyczny album był w przygotowaniu i zostanie wydany, gdy poczuję, że jest super solidny i oczywiście najbardziej “autentyczny” utwór, jakim muszę się podzielić i zaoferować” – oświadczyła. “Chcę dać fanom to, co najlepsze ze mnie!”

Christina zakończyła: “Było wiele do powiedzenia… wiele się nagromadziło i wydarzyło w ciągu ostatnich kilku lat… zmiany we mnie, które zostaną udźwiękowione i ożywione na następnej płycie”.

Artykuł powstał we współpracy z fundacją zrzeszającą ukraińskich dziennikarzy. Więcej newsów o gwiazdach i muzyce, ekskluzywne wywiady i fotorelacje znajdziecie na naszym Facebooku MUZOTAKT.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA