MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytyTaylor Swift: Nowy album w przyszłym miesiącu!

Taylor Swift: Nowy album w przyszłym miesiącu!
T

Gwiazda muzyki pop zapowiada swój dziesiąty album studyjny!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Gwiazda popu oświadczyła, że jej “zupełnie nowy album” – co oznacza, że nie jest to ponownie nagrana wersja jednego z jej starszych dzieł, jak wielu fanów oczekiwało od miesięcy – jest oficjalnie w drodze. Dziesiąta studyjna płyta Taylor Swift ukaże się już 21 października. Piosenkarka ogłosiła premierę podczas gali MTV VMA, na której odebrała na nagrodę za teledysk roku dla „All Too Well: The Short Film”.

Nowy album Taylor Swift (32 l.) będzie nosił tytuł „Midnights”. Na swoich mediach społecznościowych wokalistka opublikowała ogłoszenie związane z premierą nowego albumu. “Pomyślałam, że to może być zabawny moment, aby powiedzieć wam, że mój nowy album ukaże się 21 października”.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Na siłowni wszyscy patrzyli tylko na nią! Jak pojawiła się rumuńska gwiazda disco polo

Taylor Swift powraca z nowym materiałem

Midnights będzie zawierało nie 12 utworów, jak może sugerować tytuł, ale 13 nowych utworów. Swift opisała je za pośrednictwem Instagrama jako “historie 13 nieprzespanych nocy rozrzuconych po całym moim życiu”.

Materiały promocyjne partnera

Na okładce albumu, którą udostępniła w sieci widzimy piosenki podzielone na dwie grupy, z utworami od jednego do sześciu należącymi do “Side A”, a pozostałe siedem utworów wymienionych pod “Side B”.

Oprócz płyt kompaktowych, ukażą się trzy inne eteryczne wersje winylu Midnights.

Zatytułowane Midnights: Jade Green Edition Vinyl, Midnights: Blood Moon Edition Vinyl i Midnights: Mahogany Edition Vinyl, każda z trzech osłonek ma alternatywne zdjęcie okładki, a także różnokolorowe napisy do tytułu albumu i listy utworów. A wewnątrz każdy z trzech dysków będzie mieć unikalny, marmurkowy odcień zieleni, pomarańczy lub brązu.

Leżymy, obudzeni w miłości i strachu, zgiełku i łzach. Patrzymy się na ściany i pijemy, póki nam nie odpowiedzą. Kręcimy się w stworzonych przez nas klatkach i modlimy się, że nie popełniamy – właśnie w tej minucie – jakiegoś fatalnego, zmieniającego życie błędu.

To kolekcja muzyki napisanej w środku nocy, podróż poprzez strachy i słodkie sny. Chodząc po domu i mierząc się z demonami. Dla wszystkich z nas, którzy przewracali się z boku na bok i zdecydowali się zostawić zapalone światło i iść szukać – mając nadzieję, że może, kiedy zegar wybije dwunastą, spotkamy samych siebie…

Midnights, opowieści z trzynastu nieprzespanych nocy w moim życiu, ukażą się 21 października. Spotkajcie się ze mną o północy”.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA