MUZOTAKTImprezy, KoncertySmolasty i GROMEE zagrają na urodzinach RMF MAXX

Smolasty i GROMEE zagrają na urodzinach RMF MAXX
S

Wyjątkowa impreza!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Już w najbliższy czwartek w Krakowie odbędzie się wielka impreza, na której zagrają Smolasty i GROMEE. W ten sposób radio RMF MAXX będzie świętować swoje 18. urodziny.

Wydarzenie odbędzie się 29 września w krakowskim klubie RUST na Starym Mieście. Główną atrakcją będzie koncert Smolastego – jednego z najpopularniejszych obecnie piosenkarzy, który tworzy muzykę z pogranicza popu i rapu. Artysta jest obecny na polskiej scenie muzycznej od blisko dziewięciu lat, ale popularność przyniósł mu wydany w 2018 roku singiel „Uzależniony” z gościnnym udziałem rapera Otschodzi.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Na siłowni wszyscy patrzyli tylko na nią! Jak pojawiła się rumuńska gwiazda disco polo

Na imprezie zagra też GROMEE, jeden z najbardziej utalentowanych DJ’ów i producent muzyki klubowej. W 2018 wygrał krajowe eliminacje i reprezentował Polskę na Eurowizji w Lizbonie.

Materiały promocyjne partnera

Bilety na to ekskluzywne wydarzenie można wygrać wyłącznie w konkursie na antenie RMF MAXX i na stronie www.rmfmaxx.pl. Prowadzącymi będą Maciek Rock i Irek Jakubek – na co dzień gospodarze porannego programu „Wstawaj, nie udawaj”.

Impreza jest organizowana z okazji 18. urodzin radia RMF MAXX – stacji obecnej w 22 miastach i regionach Polski adresowanej do młodych ludzi, grającą dynamiczną, współczesna muzykę. Z okazji urodzin rozgłośnia zmieniła logo i zapis nazwy. Kolory nowego logo RMF MAXX to melanż neonowego różu i energetycznej czerwieni. Logotyp uwzględnia zarówno nowy znak graficzny „RMF” jak i zmodyfikowany zapis „MAXX” przez dwie litery X.

Pierwsza stacja RMF MAXX rozpoczęła nadawanie dokładnie 27 września 2004 roku. W tym roku RMF MAXX osiągnął rekordowe wyniki. W kolejnych letnich miesiącach sieć notowała najwyższe w swojej historii wyniki pod względem: udziału w czasie słuchania (4,4%), średniego dziennego czasu słuchania (146 minut) i znajomości marki (18,8%). Obecnie każdego tygodnia stację włącza 26% Polaków, co daje jej 4. miejsce w rankingu wszystkich rozgłośni w kraju.

Zobaczcie również: 

Smolasty podczas Tidal X Summer!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Smolasty podczas Tidal X Summer!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Gromee okazał wsparcie dla szpitali zakaźnych!
fot. instagram.com/gromeeofficial

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA