Amelia wystąpiła na scenie „Dzień Dobry TVN”

Amelia od najmłodszych lat wyróżniała się spośród rówieśników muzykalnością.
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Amelia pojawiła się na scenie „Dzień Dobry TVN”, by wykonać debiutancki singiel zatytułowany „Nie pozwolę nam się bać”.

Ten sam utwór Amelia wykonała w Katowicach podczas koncertu charytatywnego „Budzimy Patryka” na rzecz Patryka Niekłania, finalisty „Mam talent”.

Singiel pt. „Nie pozwolę nam się bać” inspiruje do zmierzenia się z własnymi słabościami. Często wydaje się nam, że jesteśmy skazani na samych siebie, że nie możemy liczyć na pomoc innych w zawalczeniu o marzenia. W życiu każdego z nas pojawiają się trudne momenty, w których nie powinniśmy być sami.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande oddaje 90% zysków z “7 Rings”! Dlaczego?

Swoim debiutanckim singlem Amelia, chce pokazać, że mamy w sobie wystarczająco dużo siły, by zwalczać przeciwności losu, by dokonywać zmian na lepsze, a cały proces jest łatwiejszy, gdy dzieje się przy wsparciu najbliższych.

Występ można obejrzeć tutaj:
https://dziendobry.tvn.pl/a/amelia-nie-pozwole-nam-sie-bac

Amelia od najmłodszych lat wyróżniała się spośród rówieśników muzykalnością.

Jej pierwsze sukcesy wokalne związane są z występami na Festiwalu Piosenki Filmowej na scenie MDK w Ostrowi Mazowieckiej. Śpiew nie byłby dla nastolatki tak pasjonujący, gdyby nie mogła sama sobie akompaniować. Amelia gra na gitarze i pianinie, sama komponuje oraz pisze teksty. Pierwszy autorski utwór zaprezentowała jako 9-latka w miejskim konkursie „Mam Talent”, zdobywając pierwszą nagrodę.

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga: Jestem tutaj, żeby zrujnować imprezę (WIDEO)

W 2016 roku artystka pomyślnie przeszła krajowe eliminacje do konkursu Eurowizji Junior, gdzie zaśpiewała swoją kompozycję z własnym tekstem – „Marzenia”. Był to pierwszy występ telewizyjny wokalistki na żywo.

Rok później Amelia spróbowała swoich sił w castingu do programu „The Voice Kids” i została zaproszona na przesłuchania w ciemno. Udział w tym programie był dla niej wielką przygodą, która zakończyła się w finale.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!