MUZOTAKTNEWSYProgramy rozrywkoweOstatnia szansa na udział w „The Voice”. Do kiedy trwają castingi?

Ostatnia szansa na udział w „The Voice”. Do kiedy trwają castingi?
O

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

“Ostatnie dni CASTINGU ONLINE‼️ Nie przegapcie swojej szansy na występ w najlepszym programie muzycznym w Polsce.🎤✌️” – czytamy na instagramowym profilu show. To już ostatni tydzień internetowych zgłoszeń do programów „The Voice of Poland”, „The Voice Senior” i „The Voice Kids”. Uczestnicy mogą się zgłaszać na www.voicecasting.pl. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl.

Internetowe castingi do nowych edycji programów „The Voice” cieszą się ogromnym powodzeniem i dają szansę na udział w programie każdej osobie marzącej o spełnieniu marzeń i muzycznej karierze. W niespełna dwa tygodnie do „The Voice of Poland” zgłosiło się prawie pięć tysięcy osób. Do drugiej edycji „TheVoiceSenior” wpłynęło dotychczas prawie pół tysiąca zgłoszeń a do czwartej odsłony „TheVoiceKids” niemal trzy tysiące. 

REKLAMA

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor przygotowała wyjątkowy konkurs dla fanów!

Wszyscy chętni, którzy chcą wystąpić na muzycznej scenie TVP mogą zgłosić się w bardzo prosty sposób na stronie www.voicecasting.pl. Na początek należy wybrać program, w którym chce się wziąć udział a następnie wysłać zgłoszenie – krótką ankietę dostępną na stronie oraz materiał wideo z nagranymi utworami. Szczegółową instrukcję możecie zobaczyć już teraz w naszym wideo. 

Materiały promocyjne partnera

Po zakończeniu castingów, osoby, które zakwalifikują się do programu, zostaną poinformowane o tym drogą mailową lub telefoniczną. Zgłoszenia przyjmowane są do najbliższej niedzieli 31 maja 2020 roku. 

Przypomnijmy, że do programu „The Voice of Poland” mogą zgłaszać się muzykalne osoby, które ukończyły 16. rok życia. „TheVoiceSenior” to program dla seniorów po 60. roku życia. Do „TheVoiceKids” mogą się zgłaszać uzdolnione muzycznie dzieci w wieku 8-14 lat. W przypadku „The Voice” dla najmłodszych zgłoszenie muszą wypełnić rodzice bądź opiekunowie prawni dziecka. Każda zgłaszająca się osoba powinna nagrać muzyczne występy z wykorzystaniem podkładu, akompaniamentu na pianinie bądź gitarze lub zaśpiewać a cappella. Ważne, aby nagrania nie były w żadnym stopniu edytowane za pomocą programów do obróbki dźwięku. Powinny być także pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Marika wraca po 5 latach przerwy! Nowy singiel Jak na moje oko was zaskoczy

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA