Honorata Skarbek i jej tajemniczy Związek X! (WIDEO)

Honorata Skarbek i jej tajemniczy Związek X!
fot. instagram.com/honkabiedronka

Honorata Skarbek powraca z nowym materiałem muzycznym o nazwie Związek X. To muzyczny związek piosenkarki z raperem o pseudonimie Cooks. Piosenka opisuje historię uzależnienia od obecności drugiej osoby. Zobaczcie klip poniżej na MUZOTAKT.pl

Honorata Skarbek (27 l.) połączyła siły z raperem Cooks (22 l.). Ten stan jest przedstawiony jako upajanie się niebezpieczną substancją, która nas zarówno trzyma przy życiu, jak i zatruwa. Muzyczny obraz jest pełen sprzeczności i żywiołów nawzajem się przenikających – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Teledysk do piosenki „Związek X” to obraz przedstawiający skomplikowaną i pełną sprzeczności relację międzyludzką za pomocą minimalizmu i artystycznego ruchu. Charakteryzuje go emocjonalny układ ciał, dynamika i bliskość. Głównym elementem jest stół, który symbolizuje zarówno dystans między dwojgiem ludzi siedzących naprzeciwko siebie jak i bliskość. Czy piosenkarka śpiewa o swoim związku ze Smolastym?! Koniecznie sprawdźcie!

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Hailey Bieber w OSZAŁAMIAJĄCEJ sukience na imprezie “Vanity Fair”. Nie można oderwać…

W teledysku występują tancerze, którzy prezentują pełną emocji paletę tańca. Orbitują wokół stołu, który staje się areną uczuć i emocji. Honorata Skarbek jest współautorką tekstu jak i muzyki do piosenki “Związek X”, którą komponował producent SHDOW, odpowiedzialny również za poprzedni singiel artystki DESIRE z EP Codependency.

W duecie z Honoratą występuje młody raper Cooks. To 22-letni artysta łączący klimaty R&B i rapu. W 2018 roku zadebiutował w utworze “Serce zimne jak”. W 2019 roku wydał EP-kę “Miałem Sen” której pierwszy singiel “W Nocy” ukazał się na kanale GM2L Malika Montaty. Obecnie pracuje nad kolejnym albumem który prawdopodobnie ukaże się już w 2020 roku.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Ariana Grande CAŁUJE się w barze z tajemniczym mężczyzną! Do sieci wyciekło…

Honorata Skarbek ft. Cooks – Związek X
Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg!
fot. instagram.com/honkabiedronka
Honorata Skarbek powraca z "Friendzone" (WIDEO)
fot. instagram.com/honkabiedronka
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!