Justin Bieber prawie ZWYMIOTOWAŁ jedząc koktajl z mrówek (WIDEO)

Justin Bieber prawie ZWYMIOTOWAŁ jedząc koktajl z mrówek (WIDEO)
fot. instagram.com/justinbieber

Dobrze, że Kanadyjczyk nie jest aż tak wrażliwy, ponieważ musiał się zmierzyć z obrzydliwymi rzeczami. Na jego stoliku zaserwowano między innymi nasienie dorsza, prącie byka czy ptasią ślinę. Czy Justin Bieber spróbował tych potraf?! Jedno jest pewne wolał zjeść koktajl z mrówek niż dać sobie zgolić wąsy! Zobaczcie nagranie, co się jeszcze działo podczas wizyty w programie Jamesa Cordena.

Podczas skeczu “Spill Your Guts or Fill Your Guts” Justin Bieber i James Corden mieli do zjedzenia między innymi koktajl z mrówek, ptasią ślinę, język krowy, byczy penis czy galaretkę z chrząszczami. Justin Bieber nie chciał odpowiedzieć na pytanie gdzie są najgorsi fani. James podał Justinowi koktajl z krewetek i papryczki chili pytając go: „Wystąpiłeś na całym świecie. Który kraj ma najgorszych fanów?”. Piosenkarz zaczął trochę falować i potrzebował najwyraźniej trochę mleka, ponieważ obfity napój był za ostry. James Corden nie chciał natomiast oceniać swoich konkurentów – gospodarzy wieczornych programów.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Jennifer Lopez pokazała całe JĘDRNE CIAŁO! To zdjęcie jest hitem Internetu. Zobaczcie!

Następnie James dał Justinowi prącie byka. Zapytał go: „Twoja żona Hailey ma bardzo znanych przyjaciół, z którymi jest naprawdę blisko. Uszereguj je w kolejności od ulubionych do najmniej lubianych”. Do wyboru miał trzy propozycje: Gigi HadidKendall Jenner i Cara Delevingne. Justin wskazał Kendall, Gigi i Cara – wyjaśniając, że tylko przyjaźni się z Kendall i tak naprawdę nie zna pozostałych dwóch kobiet.

Na koniec Justin Bieber otrzymał koktajl mrówkowy ze skorpionem. „Właśnie masz dwie możliwości. Możesz to zjeść lub pozwolić mi ogolić twoje wąsy – rzekł James Cordon, wyciągając elektryczną maszynkę do strzyżenia. Justin spróbował łyżkę koktajlu mrówkowego i prawie zwymiotował.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Ariana Grande CAŁUJE się w barze z tajemniczym mężczyzną! Do sieci wyciekło…

Spill Your Guts or Fill Your Guts

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku “Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album “Changes” miał premierę 14 lutego 2020 roku. Gwiazdor ma na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii “Killing Hasselhoff”.

Justin Bieber ma różowe włosy! To wideo hitem Internetu
fot. screen YouTube
Justin Bieber łączy siły z Drew Barrymore, lecz nikt tego nie kupuje?
fot. instagram.com/justinbieber
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie