MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyDawid Podsiadło zapowiada największy koncert w karierze!

Dawid Podsiadło zapowiada największy koncert w karierze!
D

REKLAMA
REKLAMA

Dawid Podsiadło ponownie na stadionie! Tym razem zagra największy koncert w karierze. Szczegóły już teraz – na MUZOTAKT.pl

Dawid Podsiadło (26 l.) ogłasza kolejny, ostatni w tym roku koncert stadionowy. Do Gdańska (13.06, Stadion Energa Gdańsk) oraz Wrocławia (20.06, Stadion Wrocław) dołącza Chorzów. Dawid Podsiadło wystąpi na Stadionie Śląskim 7 czerwca.

Bilety na koncerty w Gdańsku i Wrocławiu sprzedały się w ciągu jednego dnia. Wobec tego Artysta zdecydował się na jeszcze jeden, ostatni stadionowy koncert w tym roku, ale zdecydowanie największy w swojej karierze – na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

REKLAMA

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Selena Gomez po raz kolejny apeluje do fanów! “To przerażające…”

Jak mówi sam Dawid Podsiadło, “tym razem biletów nie powinno zabraknąć”, ale biorąc pod uwagę fakt, że na przestrzeni ostatnich lat wszystkie koncerty Artysty miały status wyprzedanych, można być pewnym, że chętnych będzie bardzo dużo.

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro rusza w środę, 26 lutego, o godzinie 11:00. Szczegółowe informacje o przedsprzedaży pojawią się na stronie eBilet.pl w poniedziałek 25 lutego, o godzinie 11:00 pod adresem: ebilet.pl/podsiadlo.

Maksymalna liczba biletów zakupionych w przedsprzedaży dla jednego użytkownika to 4 sztuki. Otwarta sprzedaż biletów na koncert na Stadionie Śląskim rozpocznie się czwartek, 27 lutego, o godzinie 11:00, na stronie eBilet.pl/podsiadlo. Na wydarzenie obowiązują bilety imienne. Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 6 sztuk.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska reprezentantką Polski! Czy osiągnie sukces z “Empires”?

Czekacie na koncerty piosenkarza?

Przedsmak tego, co wydarzy się na stadionach można zobaczyć w relacji z koncertu na PGE Narodowym z Taco Hemingwayem z ubiegłego roku:

Dawid Podsiadło na PGE Narodowym
Dawid Podsiadło ponownie zagra na Stadionach w Polsce!
fot. Bartek Kucz Kuczkowski
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA