MUZOTAKTNEWSYProgramy rozrywkowe"Twoja twarz brzmi znajomo": Marta Gałuszewska bardzo podekscytowana!

„Twoja twarz brzmi znajomo”: Marta Gałuszewska bardzo podekscytowana!
&

REKLAMA
REKLAMA

Już niedługo na antenie Polsatu rozpocznie się kolejna edycja show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wśród uczestników pojawią się: Kamila Boruta, Filip Gurłacz, Natalia Avelon, Karol Dziuba, Paweł Dudek czyli Czadoman, Gosia Andrzejewicz, Maurycy Popiel i Marta Gałuszewska. Wokalistka przyznaje, że program pozwolił jej zdobyć doświadczenie, które z pewnością wykorzysta w późniejszej pracy, jak np. podczas koncertów.

Marta Gałuszewska (26 l.) popularność zdobyła dzięki wygranej w muzycznym talent show „The Voice of Poland”. Tłumaczy, że trudno jest porównać oba programy. Format „Twoja twarz brzmi znajomo” jest wyjątkowy i wymaga od uczestników wykazania się różnorodnymi talentami jednocześnie.

– Jestem bardzo podekscytowana. Program bardzo różni się od pozostałych talent show. Tutaj trzeba nie być sobą – to bardzo ciekawe przeżycie. Wcielanie się w innego artystę nie jest proste. Każdy z nas ma swoje wokalne maniery, których czasem nie zauważa. Pozbyć się ich jest dużym wyzwaniem – mówi w rozmowie z Agencją Newseria Lifestyle Marta Gałuszewska.

REKLAMA

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Selena Gomez po raz kolejny apeluje do fanów! “To przerażające…”

Występy w programie poprzedzają liczne treningi pod okiem specjalistów. Obejmują one zarówno lekcje śpiewu, jak i choreografii. Marta Gałuszewska zdradza, że połączenie obu kwestii wymaga dużego skupienia.

– Przed programem nie miałam żadnego doświadczenia z tańcem, więc ta część występów trochę mnie stresuje. Jeżeli chodzi o kwestie wokalne, wszyscy myślą, że skoro zajmuję się śpiewaniem, to sobie poradzę. Jest to jednak dużo bardziej skomplikowane. Podczas prób odkrywam takie umiejętności, o których posiadaniu nie miałam pojęcia – tłumaczy Marta Gałuszewska.

Gałuszewska przyznaje, że program jest niezwykłą przygodą, która pozwala wiele się nauczyć. Dzięki intensywnym treningom uczestnicy stale rozwijają swoje zdolności. 

– Bardzo się cieszę na nowe wyzwania. Przed programem wydawało mi się, że wiem, w kogo chciałabym się wcielić. Jednak po pierwszych próbach  okazało się, że nie każdego jest tak samo łatwo „zagrać” – wyznaje Marta Gałuszewska.

W nadchodzącej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” obok Marty Gałuszewskiej będzie można zobaczyć również Karola Dziubę, znanego między innymi z roli mecenasa Podhalskiego w serialu  „O mnie się nie martw”. Jego zdaniem format programu powoduje, że niezdrowa konkurencja ustępuje miejsca współzawodnictwu.

– Na planie panuje rodzinna atmosfera. Z pozostałymi uczestnikami wzajemnie się wspieramy. Rywalizacja nie jest na pierwszym miejscu, liczą się głównie dobra zabawa i szczytny cel. Myślę, że właśnie to generuje luźną atmosferę – mówi Karol Dziuba.

Aktor przyznaje, że wcielanie się w postaci ze światowej sceny muzycznej to trudne zadanie. Dodatkowym utrudnieniem jest czas. Uczestnik na przygotowanie się do roli ma zaledwie tydzień. To wymaga ogromnej determinacji i wielu godzin treningów.

– Przygotowywanie się do poszczególnych odcinków jest wymagające, bo próby odbywają się właściwie codziennie. W skład przygotowań trzeba wliczyć również pracę własną. Mamy trenerów,  którzy uczą nas choreografii i śpiewu. Ćwiczymy z nimi, oni pokazują nam co i jak, ale później musimy dopracować to we własnym zakresie – tłumaczy.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska reprezentantką Polski! Czy osiągnie sukces z “Empires”?

Marta Gałuszewska – Twoja twarz brzmi znajomo
Marta Gałuszewska Show Me
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA