Zobacz jak Taylor Swift została mężczyzną! Wideo zza kulis

Taylor Swift przerywa karierę? Jej mama ma guza mózgu!
fot. instagram.com/taylorswift

Taylor Swift opublikowała filmik pokazujący jak zmieniła się w mężczyznę w teledysku do kompozycji “The Man”. “The Man” to czwarty singel z albumu “Lover”.

Taylor Swift w klipie zagrała mężczyznę. Bohater teledysku mówi głosem Dwayne’a Johnsona. Za reżyserię odpowiada sama wokalistka, a zdjęcia zrobił dla niej Rodrigo Pietro, który ostatnio pracował z Martinem Scorsese przy “Irlandczyku”.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Viki Gabor zachwyca w nowej sesji dla popularnej marki sportowej! (FOTO)

Pod koniec stycznia artystka potwierdziła, że z powodu chorej mamy Andrei nie wyrusza w trasę koncertową, by promować ostatni krążek “Lover”. Warto zaznaczyć, że na albumie znalazła się piosenka poświęcona mamie artystki. Utwór “Soon You’ll Get Better” to dedykacja dla 62-letniej Andrei Swift.. Polscy fani nie muszą się obawiać, Taylor Swift zagra na Open’er Festival w piątek, 3 lipca. Amerykanka przyjedzie do Polski, by promować najnowszy album “Lover”, który ukazał się w sierpniu 2018 roku.

Taylor Swift to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek i najbardziej dochodowych gwiazd. W 2016 roku zarobiła 170 milionów dolarów – więcej niż Adele, Madonna, Rihanna czy Cristiano Ronaldo. Zdobyła 10 nagród Grammy. Jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 40 milionów egzemplarzy a single 130 milionów. Artystka, która ma na koncie także role filmowe zagrała niedawno w musicalu “Koty”. Taylor Swift sportretowała Bombalurinę.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Lady Gaga przerywa konferencję o koronawirusie. To HIT internetu
– Alicja Szemplińska wygra Konkurs Piosenki Eurowizji 2020?!

The Man
The Man zza kulis

Jak podaje Międzynarodowa Federacja Przemysłu Muzycznego (IFPI) najlepsze wyniki sprzedaży na światowym rynku muzycznym w roku 2019 osiągnęła Taylor Swift, zostając tym samym artystką roku – Global Recording Artist of the Year. Dla Taylor Swift jest to drugie takie wyróżnienie w historii, pierwsze otrzymała w 2014 roku.

Taylor Swift jest uosobieniem prawdziwej gwiazdy. Wciąż ewoluuje jako artystka i utrzymuje niezwykły kontakt ze swoimi fanami, jednocześnie z każdym albumem rozwija swoje brzmienie. Cieszę się, że po raz drugi będę mogła wręczyć jej nagrodę dla artysty roku. W pierwszej dziesiątce rankingu znaleźli się utalentowani artyści z całego świata, począwszy od młodych gwiazd, takich jak Billie Eilish i BTS, a skończywszy na kultowych artystach, takich jak the Beatles czy Queen. Ten szeroki wachlarz wykonawców pokazuje, jak miłość ludzi do muzyki może być nieustannie rozpalana przez nowych i różnorodnych artystów, a jednocześnie potrafi przetrwać dziesięciolecia. Gratuluję wszystkim artystom, którzy znaleźli się w zestawieniu” – Frances Moore, dyrektor generalny IFPI.

Benjamin Button, nowy kot Taylor Swift zadebiutował w teledysku do piosenki "Me!".
fot. materiały prasowe
Taylor Swift przygotowuje musicalowy i optymistyczny album pop!
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie