MUZOTAKTNEWSYProgramy rozrywkoweKristian Kostov z The Voice Kids w zachwycającym utworem „Honest”

Kristian Kostov z The Voice Kids w zachwycającym utworem „Honest”
K

REKLAMA
REKLAMA

W swoim najnowszym singlu zatytulowanym „Honest” Kristian Kostov łączy pasję do komponowania i fotografii. Klip młodego gwiazdora z rosyjskiej edycji „The Voice Kids” możecie zobaczyć poniżej na – MUZOTAKT.pl

Kristian Kostov to bułgarsko-rosyjski wokalista, który zasłynął m.in. dzięki występom w rosyjskiej edycji „The Voice Kids” i bułgarskiej odsłonie „X Factor”. W 2017 roku z utworem „Beautiful Mess” zajął 2. miejsce w konkursie Eurowizji jako reprezentant Bułgarii. Ma na koncie duet z Roksaną Węgiel – utwór „Live It Up” w ramach projektu producenta B-OK.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Viki Gabor zachwyca w nowej sesji dla popularnej marki sportowej! (FOTO)

REKLAMA

W 2019 album Kostova znalazł się w pierwszej dziesiątce najchętniej streamowanych zachodnich wydawnictw z zachodu, u boku samych gwiazd ze szczytu Billboard 100. Mimo tak istotnego sukcesu, Kristian postanowił wycofać się na chwilę. Odważny krok, na który artysta się zdobył, by jeszcze lepiej przygotować się do kolejnych artystycznych dokonań.

W takich warunkach narodził się jego najnowszy singiel „Honest”. Łącząc narrację muzyczną i wizualną, Kristian Kostov odnalazł swoją drogę, by dzielić się uniwersalnymi doświadczeniami.

– Bardzo chcę, by ludzie, słuchając moich piosenek, mogli powiedzieć: „Tak, też przez coś takiego przechodziłem”. Obecnie lubię mówić o rzeczach, do których wiele osób może się odnieść. Według mnie to dobry sposób do nawiązania rozmowy.

„Honest” to historia zdrady, książkowego zerwania z twistem – bohater nie chce być ofiarą. Utwór powstał w Szwecji. Piosenka nie pozwala na złamane serce, ten groove po prostu na to nie pozwoli. Jak Wam się podoba jego najnowszy singiel?!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Lady Gaga przerywa konferencję o koronawirusie. To HIT internetu
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska w poruszającym klipie „Empires”

Kristian Kostov – Honest
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA