MUZOTAKTNEWSYFilmChristina Aguilera z utworem do aktorskiego filmu „Mulan”

Christina Aguilera z utworem do aktorskiego filmu „Mulan”
C

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Christina Aguilera śpiewa „Loyal Brave True” – premierową piosenkę oryginalną do aktorskiej wersji kultowej animacji Disneya, jak również nową wersję „Reflection”. Kompozytorem soundtracku do filmu jest Harry Gregson-Williams, a premiera zaplanowana jest na 25 marca.

Na potrzeby animacji “Mulan” Christina Aguilera zarejestrowała nową piosenkę. Warto dodać, że piosenkarka jest także wykonawcą kultowej piosenki pt. “Reflection” z animowanej adaptacji “Mulan” z 1998 roku. Premiera filmu już 27 marca. Autorami „Loyal Brave True” są Jamie Hartman, Harry Gregson-Williams, Rosi Golan i Billy Crabtree. Za produkcję odpowiada Jamie Hartman.

REKLAMA

Mitchell Leib z Music & Soundtracks w Walt Disney Studios mówi:

Christina Aguilera to jedna z najlepszych współczesnych wokalistek. Jej oryginalne wykonanie „Reflection”, gdy miała zaledwie 16 lat i była nikomu nieznaną piosenkarką, ma już miejsce w historii najlepszych utworów nagranych do Disneya. Teraz, gdy w kinach pojawi się aktorska wersja, Aguilera może powrócić do tej piosenki, by pokazać swój artystyczny rozwój na przestrzeni lat, jak również zaprezentować premierowy kawałek „Loyal Brave True”. Myślę, że obie piosenki poruszą kinomanów tak samo jak te, które usłyszeliśmy 22 lata temu – Mitchell Leib.

Materiały promocyjne partnera

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Viki Gabor zachwyca w nowej sesji dla popularnej marki sportowej! (FOTO)

Christina Aguilera dodaje: – Film „Mulan” i piosenka „Reflection” nieodłącznie kojarzą mi się z moim pierwszym kontraktem płytowym. Powrót do tego wspaniałego filmu pełnego mocy i znaczenia, które przetrwało z czasem – pozostawaj zawsze w zgodzie ze sobą, bądź sobą i bądź nieustraszony – to wspaniałe doświadczenie. Nowa piosenka „Loyal Brave True” doskonale oddaje równowagę między wrażliwością i siłą.

„Reflection (2020)” wyprodukował Gregson-Williams. Autorami klasyka z 1998 roku są David Zippel i Matthew Wilder. Klipy do obu piosenek zostały wyreżyserowane przez Niki Caro, która stanęła za kamerą aktorskiej wersji „Mulan”. Premiery teledysków jeszcze w tym miesiącu.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Lady Gaga przerywa konferencję o koronawirusie. To HIT internetu
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska w poruszającym klipie „Empires”

Loyal Brave True
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA