Taylor Swift wzywa do izolacji! Gwiazda zabrała głos w sprawie pandemii

Taylor Swift wzywa do izolacji! Gwiazda zabrała głos w sprawie pandemii
fot. instagram.com/taylorswift

Taylor Swift zaapelowała do Internautów. Za pośrednictwem Instagrama amerykańska wokalistka prosi swoich fanów o to, by przede wszystkim zachowali się odpowiedzialnie podczas epidemii.

Taylor Swift wzywa swoich fanów do odpowiedzialnych zachować w obliczu pandemii koronawirusa. Piosenkarka uważa, że każdy bez wyjątku musi pogodzić się ze wszystkimi poświęceniami. W niedzielę, tj. 15 marca gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym zwraca uwagę, że wiele osób lekceważy jednak zalecenia rządu i WHO. Artystka prosi o poważne traktowanie sprawy!

– Bardzo was kocham i muszę wyrazić zaniepokojenie, że sprawy nie są obecnie traktowane wystarczająco poważnie – napisała Taylor Swift.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora nie do poznania! Niezwykła metamorfoza (GORRĄCE ZDJĘCIA)

– Widzę, że ludzie ciągle się spotykają, a imprezy wciąż się odbywają. To jest czas, aby anulować plany i naprawdę pozostać w izolacji. To przerażający czas, ale musimy teraz się poświęcić – dodała gwiazda.

Zgadzacie się z nią?!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Lady Gaga przerywa konferencję o koronawirusie. To HIT internetu
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska w poruszającym klipie „Empires”

https://twitter.com/CharlestonLover/status/1239344127684141056

Taylor Swift to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek i najbardziej dochodowych gwiazd. W 2016 roku zarobiła 170 milionów dolarów – więcej niż Adele, Madonna, Rihanna czy Cristiano Ronaldo. Zdobyła 10 nagród Grammy. Jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 40 milionów egzemplarzy a single 130 milionów. Artystka, która ma na koncie także role filmowe zagrała niedawno w musicalu “Koty”. Taylor Swift sportretowała Bombalurinę. Jej ostatni album, “Lover”, ukazał się w 2019 roku.

Taylor Swift politycznie. Nowość "Only the Young" (AUDIO)
fot. instagram.com/taylorswift
Benjamin Button, nowy kot Taylor Swift zadebiutował w teledysku do piosenki "Me!".
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!