Post Malone: „Circles” dołącza do elitarnego klubu

Post Malone: teledysk do „Circles” i lista utworów z nowej płyty
fot. materiały prasowe

Post Malone z „Circles” wyrównał wynik Billie Eilish „bad guy” oraz duetu Santany i Roba Thomasa „Smooth” jeśli chodzi o liczbę tygodni spędzonych w Top 10 Billboard Hot 100. Wszystkie wyżej wymienione kawałki były w pierwszej 10 przez 30 tygodni.

W bieżącym zestawieniu Billboard Hot 100 „Circles” zajmuje piątą pozycję. Niezwykle rzadko zdarza się, by singiel utrzymywał się w Top 10 tak długo, ale – jak zauważają dziennikarze „Forbesa” – w ostatnich latach przybyło piosenek, którym udało się pozostawać w czołówce listy przez wiele tygodni.

Wynik 30 tygodni sprawia, że Post Malone trafia na czwarte miejsce kawałków okupujących pozycję w Top 10, u boku „bad guy” Billie Eilish i „Smooth” Carlosa Santany z Robem Thomasem.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rihanna nie pocieszyła fanów! Warto było czekać na utwór “Believe It”?!

31 tygodni w Top 10 – ta sztuka udała się singlowi „Uptown Funk” Marka Ronsona i Bruno Marsa. LeeAnn Rimes z „How Do I Live”, The Chainsmokers i Halsey z „Closer” oraz Travis Scott z „Sicko Mode” spędzili w pierwszej dziesiątce Hot 100 32 tygodnie. Wreszcie – 33 tygodnie – taki wynik należy do Eda Sheerana z „Shape of You”, Maroon 5 i Cardi B z „Girls Like You” czy Post Malone’a i Swae Lee z „Sunflower”. Jeśli więc „Circles” w kolejnych tygodniach ponownie trafi do Top 10 zestawienia, Post Malone będzie mógł odnotować kolejny spektakularny sukces.

„Circles” to singiel promujący trzeci album Post Malone’a, „Hollywood’s Bleeding”, który ukazał się we wrześniu 2019 i już teraz jest wymieniany – obok „After Hours” The Weeknd – jako jeden z najmocniejszych kandydatów do nagrody Grammy w kategorii Album Roku.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Kylie Jenner opowiedziała o swojej kwarantannie. Czy boi się pandemii?

Circles
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie