Hailey Bieber wspomina Jamajkę. W bikini od Diora zachwyciła fanów!

Hailey Bieber w samej bieliźnie rozgrzewa internautów! Co za ciało!
fot. instagram.com/haileybieber

Hailey Bieber doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, gdzie eksponuje wdzięki swojego ciała. Najwyraźniej żona Justina Biebera marzy już o ciepłych i słonecznych dniach. Zobaczcie zatem, jak prezentuje się modelka!

Hailey Bieber wspomina podróż na Jamajkę, która miała miejsce w 2019 roku. Modelka zamieściła na instagramowym profilu fotografię w bikini od Diora. Gwiazda pokazała stonowaną sylwetkę i płaski brzuch w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Niewątpliwie wygląda w niej obłędnie.

Hailey Bieber ma na sobie szare, mocno wycięte stringi z eleganckim topem w stylu halter z czarnym logo francuskiego domu mody. Aby uzyskać efekt stroju kąpielowego, założyła małe prostokątne czarne okulary przeciwsłoneczne oraz mnóstwo złotej biżuterii. Włosy do zdjęcia związała białą wstążką w kratkę. 

Spragniona 🌞🌞 i myślę o Jamajce 🇯🇲 – opatrzyła fotografię na Instagramie.

W ostatnich dniach 23-letnia modelka ubolewa nad izolacją w rezydencji Justina Biebera w Kanadzie. W weekend opublikowała serię zdjęć z Coachelli, która z powodu pandemii koronawirusa została przełożona na październik.

Wspomnienia Coachella 18/19 – napisała Hailey Bieber.

Para odkrywa nowe sposoby na zabawę podczas kwarantanny – zaczynając od pomysłowych gier. Aby nie nudzić się, zagrali między innymi w „The Floor Is Lava” i stworzyli tor przeszkód w swoim salonie. Justin Bieber i Hailey Bieber udzielają się również tanecznie na TikToku i uczestniczą w przeróżnych wyzwaniach. Kilka razy w tygodniu Justin spotyka się z fanami w mediach społecznościowych i organizuje sesje na żywo. Chcąc zaspokoić wiernych fanów w tych trudnych czasach, bez żadnej zapowiedzi postanowił nawet zorganizować koncert na żywo, gdzie przy pianinie zaprezentował nowy kawałek. Zanurzeni w swojej willi para bardzo zbliżyła się do siebie niż kiedykolwiek.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gosia Andrzejewicz: To nie książę na białym koniu zmotywuje nas do zmiany….

Hailey Bieber w OSZAŁAMIAJĄCEJ sukience na imprezie "Vanity Fair". Nie można oderwać od niej oczu!
fot. instagram.com/haileybieber
Żona Justina Biebera przykuwała uwagę piękną i jednocześnie dość odważną kreacją
fot. instagram.com/haileybieber
Żona Justina Biebera przykuwała uwagę piękną i jednocześnie dość odważną kreacją
fot. instagram.com/haileybieber
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!