Taylor Swift ostatni raz zaśpiewała na żywo w tym roku?!

Taylor Swift ostatni raz zaśpiewała na żywo w tym roku?!
fot. instagram.com/taylorswift

Podczas wczorajszego globalnego koncertu “One World: Together at Home” Taylor Swift wykonała niezwykle emocjonalny utwór z płyty Lover pt. „Soon You’re Get Better”, który bez wątpienia w świetle pandemii koronawirusa nabiera całkiem nowego znaczenia.

To może być ostatni raz, kiedy Taylor Swift wystąpiła w tym roku, ponieważ wcześniej gwiazda poinformowała o odwołaniu wszystkich swoich koncertów w 2020 roku. Czy jej show na Open’er Festival 2020 również nie odbędzie się z powodu pandemii koronawirusa?! Fani nie mają wątpliwości, że impreza nie odbędzie się w lipcu br., choć na ten moment organizatorzy festiwalu milczą.

Podczas wczorajszego charytatywnego koncertu “One World: Together at Home” wokalistka przy akompaniamencie fortepianu zaśpiewała wzruszającą balladę ze swojego najnowszego albumu „Lover” – „Soon You’re Get It”. To był utwór, który napisała o zmaganiach zdrowotnych matki, u której ostatnio zdiagnozowano guza mózgu. Kilka miesięcy temu Taylor Swift wyznała:

Nie wiem, czy kiedykolwiek zagram ją na żywo. To dla mnie bardzo trudne. Trudno było ją pisać. Trudno ją śpiewać. Trudne dla mnie też ją słuchać. Ale czasami muzyka taka właśnie jest. Czasami nie chodzi tylko o rzeczy, które były przyjemne w dotyku.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gosia Andrzejewicz: To nie książę na białym koniu zmotywuje nas do zmiany…

Taylor Swift odwołuje wszystkie koncerty 2020

Walka z COVID-19 jest niespotykanym wyzwaniem dla naszej globalnej społeczności, a bezpieczeństwo i dobre samopoczucie fanów zawsze powinno być najwyższym priorytetem. Ponieważ wiele wydarzeń na całym świecie zostało już odwołanych i na polecenie ministerstwa zdrowia, aby zapewnić bezpieczeństwo fanom i pomóc w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się COVID-19, niestety podjęto decyzję o anulowaniu wszystkich występów i koncertów Taylor Swift w tym roku – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Tak mi przykro, że nie będę mogła zobaczyć was w tym roku na koncertach, ale wiem, że to dobra decyzja. Proszę, bądźcie zdrowi i bezpieczni. Zobaczymy się na scenie tak szybko, jak to możliwe, ale teraz najważniejsze jest zobowiązanie się do tej kwarantanny ze względu na nas wszystkich – wyznała Taylor Swift.

Tak więc, może to być ostatni raz, kiedy widzimy i słyszymy na żywo w tym roku Taylor Swift, no chyba że pojawi się kolejna wirtualna okazja. Z pewnością jej wczorajszy występ pozostanie na długo w pamięci. Zobaczcie to jeszcze raz, bo jej występ naprawdę chwyta za serce!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Hailey Bieber w samej bieliźnie rozgrzewa internautów! Co za ciało!

One World: Together at Home” Taylor Swift
Taylor Swift politycznie. Nowość "Only the Young" (AUDIO)
fot. instagram.com/taylorswift
Taylor Swift przerywa karierę? Jej mama ma guza mózgu!
fot. instagram.com/taylorswift
Taylor Swift przygotowuje musicalowy i optymistyczny album pop!
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie