MUZOTAKTNEWSYMuzykaMezo i Adam Stachowiak z The Voice of Poland w duecie! Zobacz teledysk „Błogostan”!

Mezo i Adam Stachowiak z The Voice of Poland w duecie! Zobacz teledysk „Błogostan”!
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Mezo zapowiada nową płytę. „Błogostan” to drugi singiel promujący dziewiąty oficjalny album poznańskiego rapera i maratończyka. W kawałku udziela się również Adam Stachowiak, znany z programu The Voice of Poland.

Mezo i Adam Stachowiak odsłaniają odrobinę swego domowego sacrum. Teledysk do piosenki „Błogostan” został nagrany – nie tylko z konieczności – w prywatnych domach artystów. W klipie można zobaczyć codzienne życie muzyków – pojawiają się w nim rodziny i zwierzęta Jacka Mezo Mejera i Adama Stachowiaka. „Utwór jest swoistym hymnem domownika” – czytamy w social mediach artystów.

REKLAMA

Muzycy mają na swoim koncie liczne hity – „Sacrum”, „Ważne” czy Kryzys” to utwory Meza, które osiągnęły szczyty list przebojów i nadal są grane w największych rozgłośniach radiowych. Adam Stachowiak może pochwalić się brawurowym występem z utworem „Mamo” w The Voice Of Poland (zobacz). Łączna liczba wyświetleń jego dokonań w serwisie YouTube to 42 miliony! Czy utwór duetu ma szansę stać się radiowym hitem roku? Jak najbardziej!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gosia Andrzejewicz: To nie książę na białym koniu zmotywuje nas do zmiany…

Jacek MEZO Mejer: Zastanawiałem się długo jak promować nową płytę CREDO skoro nie mogę nawet wyjść z domu. Na szczęście miałem na albumie utwór „Błogostan”, który jest w swej istocie hymnem domownika. Zatem trochę z konieczności obecnej sytuacji, a trochę z wewnętrznej potrzeby serca prezentujmy domowy teledysk (nagrany przez jednego operatora) który w dowcipny i luźny sposób pokazuje radość spędzania czasu z najbliższymi. Postarajmy się z czasów tej paskudnej zarazy wynieść coś pozytywnego, a to kryje się w miłości, rodzinie i wspólnocie. 

Adam Stachowiak: Kiedy skontaktował się ze mną Mezo z propozycją wspólnego kawałka od razu wiedziałem, że szykuje się świetna współpraca. To było jeszcze przed wybuchem pandemii. Po pierwszym przesłuchaniu kawałka razem z moją żoną popłakaliśmy się, ponieważ w tym utworze jest zawarte wszystko to, co czujemy my i co czuje każdy rodzic na świecie. Utwór pasuje także stylistycznie do zapowiedzianej przeze mnie solowej płyty. Nagranie klipu odbyło się z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa i przy minimalnym udziale osób pracujących na planie. Czas jest bezwględnie trudny dla wszystkich, ale tylko z pozytywnym nastawieniem i głową na karku jesteśmy w stanie go przetrwać. Ciesze się, że mogłem wziąć w tym udział, za co bardzo dziękuję Jackowi.

Materiały promocyjne partnera

Pod poprzednim klipem Meza i jednocześnie tytułowym utworem z płyty „CREDO” można znaleźć komentarz Stachowiaka: „Dopóki Pan Bóg jest na pierwszym miejscu, wszystko inne jest na właściwych miejscach 🙏❤️ Dziękuję Mezo za piękne świadectwo! Brawa za odwagę, pokorę i szczerość! 🔥👊🙏”. Jak doszło do tak niespodziewanego połączenia? Obaj artyści pochodzą spod Poznania, wyznają takie same wartości, 8. marca występowali podczas koncertu TVP „Za zdrowie Pań” z okazji Dnia Kobiet. Być może wkrótce opowiedzą o tym w swoich social mediach. Tymczasem zachęcamy do wysłuchania singla duetu: „Błogostan”!

Mezo (Jacek Mejer, ur. 1982) Obecny na ogólnopolskiej scenie muzycznej od niemal 20 lat. Twórca takich hitów jak SACRUM, WAŻNE, KRYZYS, PO ROBOCIE czy  ANIELE. Jego twórczość to połączenie hip-hopu z popem, mądrego, uniwersalnego i pozytywnego przesłania. Ambitny biegacz, z rekordem życiowym w maratonie 2 godziny 48 minut! Zdobywca wielu prestiżowych nagród w tym Srebrnej Premiery na festiwalu w Opolu, Superjedynki, Viva Comet czy wielokrotnie Eska Music Awards. Współpracował m.in. z Kasią Wilk, Mieczysławem Szcześniakiem, Liberem czy Hanią Stach. 

Adam Stachowiak (wokalista, producent muzyczny) Ponad 42 miliony obejrzeń w serwisie YouTube, Platynowa Płyta za singiel „Mamo”, singiel „Wracam Co Noc” na 1. miejscu najczęściej granych utworów w stacjach radiowych. Po dwóch trasach koncertowych liczących ponad 80 koncertów zaplanował krótką przerwę w karierze, ponieważ urodziła się jego ukochana córeczka. Powraca z nowym wydawnictwem jako dojrzały tata i mąż, tym samym zapowiadając premierę swojej pierwszej, dojrzałej płyty.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Hailey Bieber w samej bieliźnie rozgrzewa internautów! Co za ciało!

Błogostan
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA