Demi Lovato i Selena Gomez już się nie przyjaźnią?

Demi Lovato i Selena Gomez już się nie przyjaźnią?
fot. instagram.com/ddlovato, instagram.com/selenagomez

Podczas ostatniego wywiadu Demi Lovato wyznała, że Selena Gomez nie jest już jej najlepszą przyjaciółką. Gwiazda ma lepsze relacje z Miley Cyrus. Jesteście zaskoczeni?! Przeczytajcie więcej na ten temat na MUZOTAKT.pl.

Demi Lovato (27 l.) i Selena Gomez (27 l.) poznały się wiele lat temu, gdy rozpoczynały swoją przygodę w serialach w stacji Disney Channel. Od tamtej pory nastoletnie wówczas gwiazdy nazywały siebie nawzajem “najlepszymi przyjaciółkami”. W ostatnim czasie ich relacje znacznie się rozluźniły i to o wiele bardziej, niż ktokolwiek przypuszczał…

Podczas rozmowy z magazynem Harper’s Bazaar, Demi Lovato otwarcie przyznała, że z dawnych przyjaźni zachowała się wyłącznie relacja z Miley Cyrus, z którą zdecydowanie nadal jest blisko.

Jest niesamowita, a ja uwielbiam ją i zawsze tak będzie” – wyznała. Ale myślę, że jest ona jedyną z tej epoki, z którą wciąż jestem w kontakcie – dodała.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gosia Andrzejewicz: To nie książę na białym koniu zmotywuje nas do zmiany…

Demi Lovato i Selena Gomez są skłócone?!

W 2018 roku media donosiły, że relacje dziewczyn rozluźniły się, gdy Selena Gomez zaczęła przyjaźnić się bardziej z Taylor Swift. Fani zauważyli również, że tuż po powrocie z odwyku Demi Lovato przestała obserwować na Instagramie Selenę Gomez. Sel wielokrotnie później próbowała ocieplić relację, jak np. w styczniu tuż po występie Demi Lovato na 62. ceremonii rozdania nagród Grammy, kiedy powiedziała:

Chciałabym, żeby były słowa opisujące, jak piękna i inspirująca była ta chwila. Demi, cieszę się i gratuluję ci. Dziękuję za siłę i odwagę – komentowała Gomez.

Ekscytacja wielbicieli obu gwiazd jednak rozwiała właśnie Demi w wywiadzie dla Harper’s Bazaaar.

Kiedy dorastasz z kimś, zawsze będziesz mieć w sercu miłość do tej osoby. Ale ja i Selena nie jesteśmy już przyjaciółkami, więc czułam… – urwała wypowiedź Demi Lovato, a następnie dodała: Zawsze będę o niej ciepło myśleć i życzę każdemu wszystkiego najlepszego.

Demi Lovato przeszła poważną zmianę stylu życia od czasu przedawkowania w 2018 roku. Piosenkarka ponownie skupiła się na muzyce… i jak sama wyznała, teraz najważniejsze jest jej zdrowie fizyczne i psychiczne. 

Myślicie, że faktycznie przyjaźń Seleny i Demi już nie wróci?

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Hailey Bieber w samej bieliźnie rozgrzewa internautów! Co za ciało!

Demi Lovato we łzach zaśpiewała Anyone. Została nagrodzona owacjami na stojąco!
fot. instagram.com/cbstv
Demi Lovato powraca z kolejnym singlem "I Love Me"
fot. instagram.com/ddlovato
Selena Gomez zrobiła sobie WYMOWNY tatuaż. Nie uwierzycie gdzie (FOTO)
fot. instagram.com/selenagomez
Selena Gomez w alternatywnej wersji. Śpiewa o rozstaniu z Justinem Bieberem?
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie