Nieślubne dziecko Daft Punk i The Weeknd. Posłuchaj S+C+A+R+R!

The Weeknd z odniesieniami do Michaela Jacksona i filmu „Drive”
fot. materiały prasowe

Francuski duet pochodzący z Paryża – Daft Punk oraz kanadyjski wokalista The Weeknd ponownie połączyli siły. Efektem ich współpracy jest singiel zatytułowany “The Rest Of My Days”. Posłuchajcie, jak brzmi kolaboracja S+C+A+R+R!.


Daft Punk i The Weeknd stworzyli nowy projekt. Mowa o S+C+A+R+R, o którym jak na razie wiadomo niewiele, poza tym, że jego inicjatorem jest Dan Levy z nieistniejącego już duetu The Dø. Już teraz posłuchajcie tanecznego singla „The Rest Of My Days”.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo w kusej bieliźnie. Opadły nam szczęki! Jej kadry zachwyciły nie tylko fanów z Polski!

Wszystko zaczęło się od ścieżki dźwiękowej do wyróżnionego w Cannes i nominowanego do Oscara filmu animowanego „Zgubiłam swoje ciało”. Dan Levy zaprosił do współpracy S+C+A+R+R i wspólnie stworzyli nagrodzony statuetką Cezara soundtrack.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Lady Gaga i Ariana Grande w duecie. “Rain On Me” podbije listy…

„The Rest Of My Days” to pierwszy oficjalny singiel S+C+A+R+R. Porywający do tańca utwór wyprodukował Dan Levy, a teledysk zrealizował twórca „Zgubiłam swoje ciało” – Jérémy Clapin. Dziennikarze ochrzcili piosenkę „nieślubnym dzieckiem Daft Punk i The Weeknd”. Przekonajcie sie sami, czy mają rację:

The Rest Of My Days
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku bądź Instagramie.