The Voice Kids: Ala i Ola Tracz debiutują singlem „Przed nami cały świat”!

The Voice Kids: Ala i Ola Tracz debiutują singlem „Przed nami cały świat”!
fot. materiały prasowe

Jeszcze trochę i wszystko wróci do dawnego porządku, a przed nami będzie cały świat! Doskonale wiedzą o tym Ala i Ola Tracz z The Voice Kids, czyli dwie utalentowane debiutantki, które przygotowały swój pierwszy utwór pt. “Przed nami cały świat”. Możecie go posłuchać poniżej na MUZOTAKT.pl.

Ala i Ola Tracz to przebojowe siostry, które większość może kojarzyć z trzeciej edycji The Voice Kids Poland, gdzie znalazły się w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. Osobno wykonały tam m.in. “Never Give Up”, “I’ll Be There” czy “I Have Nothing”.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor przygotowała wyjątkowy konkurs dla fanów!

Młode wokalistki to także laureatki wielu konkursów wokalnych o zasięgu międzynarodowym! Tym razem jednak dziewczyny wracają na polską scenę muzyczną dziarskim krokiem, prezentując swój pierwszy oficjalny singiel “Przed nami cały świat” opowiadający o siostrzanej przyjaźni, która pomaga spełniać marzenia!

Jak Wam się podoba propozycja Ali i Oli Tracz?!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Marika wraca po 5 latach przerwy! Nowy singiel Jak na moje oko was zaskoczy

Przed nami cały świat
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!