Rumuńska gwiazda disco polo kompletnie NAGO. Szczęki Wam opadną!

Artystka nie krępuje się wcale!

Rumuńska gwiazda disco polo w PRZEŚWITUJĄCEJ sukience. Szczęki Wam opadną!
fot. instagram.com/anna_lesko

Anna Lesko, bo o niej mowa od blisko dwóch dekad robi zawrotną karierę w Rumunii. Jej twórczość śmiało można porównać do naszego „disco polo” – na swoim koncie ma kilkanaście rytmicznych i łatwo wpadających w ucho kawałków. Rumuńska gwiazda doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę nie tylko w zmysłowych teledyskach, ale i również w mediach społecznościowych.

Rumuńska gwiazda disco polo, Anna Lesko ponownie rozgrzewa fanów do czerwoności.

Jej profil na Instagramie śledzi blisko 300 tysięcy osób, a z każdym dniem liczba ta rośnie. I nie ma się czemu dziwić, bowiem piosenkarka regularnie publikuje niezwykle apetyczne fotografie, na których gotuje, maluje czy uprawia sport w skąpych strojach. Nie tak dawno pokazała, jak przygotowuje rumuński przysmak w piekarniku, w białym koronkowym body. Gwiazda przykłada ogromną wagę do swojego wyglądu, a dopracowane w każdym calu kreacje i delikatniejszy makijaż – to od niedawna jej znaki rozpoznawcze.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo BEZ… Prześliczna wokalistka niewiele pozostawiła wyobraźni

Teraz pochwaliła się fotką, która wywołała spore poruszenie wśród Internautów. Anna Lesko zaprezentowała się fanom w przepięknej, białej sukience, która podkreśliła jej wdzięki. Jej kreacja nie pozostawiła wiele dla wyobraźni.

Nie zastanawiałam się długo, zrobiłam kompot, również z pestkami – podpisała żartobliwie zdjęcie, na którym pozuje z pełnym koszykiem czereśni.

Ale to nie wszystko, gwiazda poszła o krok dalej i zaprezentowała się tak, jak Bóg ją stworzył. Chociaż opinie są podzielone, ponieważ w ostatnich miesiącach rumuńska gwiazda “disco polo” dość często była krytykowana za nieprzyzwoitość, to większość lubi oglądać ją w takim wydaniu. Sądząc po komentarzach fani byli zachwyceni jej ciałem, a nie wiedzą kulinarną, którą zapewne posiada. Jak przyznała czuje się “szczęśliwa i wolna”, więc wyraża to w sytuacjach, w których się unieśmiertelnia.

Anna Lesko zasłynęła w show-biznesie jako mołdawsko-rumuńska gwiazda “disco polo”. Karierę rozpoczęła w 2002 roku od singla „Ard in flacari (Burn in flames)”, który znalazł się na płycie „Flacari (Flames)”. W 2003 roku wydała nowy album zatytułowany „Inseparabili (Inseparable)”, za który została nagrodzona złotą płytą w Rumunii. W 2006 roku gwiazda wydała singiel „Anycka Maya”, który szybko odniósł sukces w Rumunii. Jej najnowszym singlem jest utwór „Bine am revenit”, który cieszy się dużą popularnością w sieci.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo prosto z sypialni! Pokazała za dużo? “Epicki przykład piękna…

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!