FLETCHER i Kito w singlu „Bitter”

FLETCHER z nowym singlem „Forever”
fot. materiały prasowe

FLETCHER prezentuje „Bitter” – singiel, który powstał we współpracy z producentką i kompozytorką Kito. Duet napisał kawałek wspólnie z Mary Weitz. Utwór opowiada o relacji, która była główną inspiracją do debiutanckiej EP-ki FLETCHER „you ruined new york city for me”.

Na tej EP-ce znalazł się przełomowy w karierze FLETCHER „Undrunk”, który trafił na kilka tygodni do zestawienia Billboard Hot 100, jak również znalazł się na szczycie Spotify Viral Chart. Wydawnictwo zgromadziło dotychczas ponad 250 mln streamów. „Bitter” to następca singla „Forever”, który niedawno ukazał się także w wersji akustycznej.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Marika wraca po 5 latach przerwy! Nowy singiel Jak na moje oko was zaskoczy

FLETCHER współpracowała z Niallem Horanem nad coverem Taylor Swift „Lover” przygotowanym w ramach Spotify Singles. Artystka może liczyć na przychylne opinie takich mediów jak „PAPER”, „TIME”, „Wonderland”, „V Magazine”, „NYLON”, „Harper’s Bazaar”, „Interview Magazine” czy „GQ”. FLETCHER jest absolwentką słynnego NYU Clive Davis Institute for Recorded Music. Ma na koncie występy na takich imprezach jak The iHeartRadio Music Festival, Lollapalooza, Bonnaroo, Life is Beautiful i wielu innych.

Producentka i songwriterka Kito dorastała w Australii, a następnie przeniosła się do Londynu, gdzie rozpoczęła karierę jako DJka, wydawała też niezależnie własną muzykę. Współpraca m.in. z Diplo dodała jej pewności siebie i Kito postanowiła przeprowadzić się do Los Angeles. Jako producentka pracowała z takimi artystkami jak Jorja Smith, BANKS czy Mabel. Zadebiutowała w barwach wytwórni Astralwersk singlem „Wild Girl”.

Jedna z najbardziej ekscytujących wschodzących gwiazd popu – PAPER.

Trudno znaleźć lepszy songwriting niż ten u FLETCHER – GQ.

FLETCHER ma szczere spojrzenie na swoje błędy, co jest bardzo uniwersalne. Śpiewa jednocześnie z ciepłem i melancholią – TIME.

FLETCHER jest skazana na napisanie i zaśpiewanie własnej narracji – inkluzywnej, nonkonformistycznej i takiej, z którą łatwo się utożsamić – Interview.

FLETCHER daje słuchaczom tę samą prawdę, której kiedyś poszukiwała – Wonderland. 

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor przygotowała wyjątkowy konkurs dla fanów!

Bitter
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie