Majka Jeżowska powraca z niezwykłą niespodzianką!

Majka Jeżowska powraca z niezwykłą niespodzianką!
fot. Dominik Malik

Majka Jeżowska po raz kolejny zaskoczyła wiernych fanów. Dziś na rynku pojawiła się nowa płyta artystki, a wydał ją Jerzy Owsiak. Płyta z kultowym koncertem piosenkarki, który odbył się podczas 25. edycji Pol’and’Rock Festival już w sprzedaży! O szczegółach dowiecie się więcej na MUZOTAKT.pl

Majka Jeżowska nie przestaje zaskakiwać. Przypomnijmy, że jej występ był jednym z najbardziej wyjątkowych momentów 25. edycji Pol’and’Rock Festival. Artystce, znanej głównie z twórczości dla dzieci, udało się porwać do zabawy tysiące osób i zdetronizować metalowy zespół Decapitated, który w tym samym czasie występował na główniej scenie festiwalu. Na scenie w chórkach mogliśmy również podziwiać młodą gwiazdę, która nie tak dawno rozpoczęła solową karierę. Agnieszka Wiechnik, bo o niej mowa nie tak dawno zaprezentowała kolejny singiel “FEJK” zrealizowany podczas kwarantanny…

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor jest zakochana? Gwiazda The Voice Kids ujawniła prawdę

Majka Jeżowska nowy album!

Dziś na rynek trafiło wyjątkowe wydawnictwo CD/DVD, na którym możemy podziwiać obie wokalistki.

„A ja wole moją mamę”, „Marzenia się spełniają” i „Wszystkie dzieci nasze są” – praktycznie każdy zna autorkę tych nuconych do dziś przebojów. Głos Majki Jeżowskiej – ciepły i pełny radości – od lat porywa do wspólnej zabawy najmłodszych widzów, a w ubiegłym roku porwał również uczestników festiwalu w Kostrzynie nad Odrą. Rzadko się zdarza, by artysta występujący na Małej Scenie Pol’and’Rock Festival zgromadził pod sceną więcej publiczności, niż ten, który równolegle występuje na Scenie Dużej (i potencjalnie najważniejszej). Majce Jeżowskiej ta sztuka się udała, a sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa w czasie tego występu wielu uczestników Najpiękniejszego Festiwalu Świata wspomina do dziś.

To, że Najpiękniejszy Festiwal Świata, najpierw Przystanek Woodstock, a później Pol’and’Rock Festival, potrafi zaskoczyć swoją różnorodnością, pomysłem, twórczym szaleństwem, totalnie zmienną pogodą, kurzem, ogromnym tłumem przechadzającym się w tę i nazad, piekielnie zimną nocą i rozżarzonym do temperatury pustynnej polem namiotowym, mega korkiem samochodowym i przebierańcami, jakich świat nigdy nie widział, wszyscy doskonale wiemy – mówi Jerzy Owsiak.

Ale ściana ŚMIERCI zamieniona w ścianę MIŁOŚCI przy koncercie Majki Jeżowskiej, to było coś bardzo wyjątkowego, a nawet zaskakującego. I właśnie o tym opowiada to wydawnictwo. Kiedy na wiele miesięcy przed Festiwalem wyświetlił mi się w telefonie jej numer, zanuciłem sobie – jak bum cyk, cyk, naprawdę – „A ja wolę moją mamę” i po prostu odebrałem telefon od znajomej sprzed wielu lat, której to utwór otwierał pierwszy teledysk opowiadający o Centrum Zdrowia Dziecka i zbiórce pieniędzy na jego Fundację.

Wtedy mega popularna Majka zaśpiewała go po polsku i po angielsku, ilustrując krótki film, który był impulsem do powstania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Majka zapytała krótko, czy mogłaby zaśpiewać na Festiwalu, a że dzień był pogodny i w mojej duszy wszystko grało, odpowiedziałem bez zastanowienia: nie ma problemu, mamy jeszcze okienko na Małej Scenie. I rozpętało się… piekło. Najpierw na forach, a potem już na miejscu pod Małą Sceną, gdzie przeogromny tłum festiwalowej publiczności czekał na swoje… dzieciństwo i najbardziej słodkie wspomnienia. Ta szczerość zabawy publiczności, jej totalny udział w koncercie Majki wszystkich nas powalił na kolana.

Fantastyczne szaleństwo z gwarancją indywidualnej podróży w czasy beztroski, podwórkowej zabawy, przeczytanych książek, procy, trzepaka i wzajemnego, szkolnego szacunku. Niezapomniany koncert, o czym przekonacie się za chwilę! Polecam słuchać w wieloosobowych grupach w różnorodnym wieku. To najlepszy sposób na super zabawę ” – Jerzy Owsiak na okładce płyty.

1 czerwca ruszyła przedsprzedaż wydawnictwa CD/DVD z zapisem tego koncertu (premiera – 12 czerwca). Płyty dostępne są w SiemaShopie, dobrych sklepach muzycznych i systemach streamingowych.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: The Voice Kids: Polska wokalistka o hiszpańskich korzeniach, Carla Fernandes zachwyca singlem…

Majka Jeżowska na Festiwalu Pol’and’Rock! Powstanie dokument
fot. instagram.com/majka_jezowska_
Agnieszka Wiechnik prezentuje niezły FEJK!
fot. instagram.com/wiechnikagnieszka
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!