Gwiazda Love Island w kusej czarnej bieliźnie. Niewiele zostawiła dla wyobraźni

Gwiazda Love Island
fot. instagram.com/hannahelizinsta

Gwiazda brytyjskiej edycji Love Island doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Hannah Elizabeth, bo o niej kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Nie bacząc na to modelka z Liverpoolu już chwali się swoim idealnym ciałem. Trzeba przyznać, że kobieta wygląda tak, jakby nie miała za sobą porodu. Sami spójrzcie!

Szerszej publiczności Hannah Elizabeth dała się poznać dzięki udziałowi w programie “Love Island”. W pierwszym sezonie brytyjskiego reality show modelka zajęła drugie miejsce. W mediach zrobiło się o niej głośno po tym, jak ujawniła, że ​​rozstała się z narzeczonym George’em Andreettim. Gwiazda za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że zakończyła związek i przygotowuje się do bycia samotną matką.

Opuściłam George’a, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży… musiałam zrobić to, co jest właściwe dla mnie i mojego dziecka – wyznała Hannah Elizabeth.

Siedem miesięcy temu finalistka Love Island przywitała na świecie synka, któremu dała na imię Reggie. Patrząc na najnowsze zdjęcia widać, że macierzyństwo jej służy.

Najlepszy dzień w moim życiu. Jestem teraz tak zakochana i szczęśliwa, że ​​słów nie da się opisać – napisała tuż po porodzie na swoim instagramowym profilu.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: The Voice Kids: Polska wokalistka o hiszpańskich korzeniach, Carla Fernandes zachwyca singlem…

Gwiazda Love Island zachwyca!

Dziś jednak Hannah Elizabeth, która jest w niesamowitej kondycji fizycznej, nieco inaczej przyciąga uwagę swoich fanów. W sobotę gwiazda Love Island opublikowała kilka zdjęć w kusej czarnej bieliźnie. 30-letnia modelka pozuje w dwuczęściowym stroju marki By Blue. Koronkowy zestaw kosztuje około 163 złotych. Czytając komentarze można wywnioskować, że najnowsze kadry spodobały się fanom modelki. Celebrytka wygląda rewelacyjnie, a Internauci zwracają uwagę na jej mięśnie brzucha i smukłą sylwetkę.

“Co za kobieta”, “Wspaniała piękność”, “Chciałbym być tam obok”, “Wyglądasz niesamowicie”, “Mam obsesję na Twoim punkcie”, “Wow… jaka piękna”, “Wyglądasz fenomenalnie” – czytamy w komentarzach.

Zobaczcie sami, jak gwiazda Love Island prezentuje swoje ciało w całej okazałości siedem miesiące po urodzeniu dziecka. Efekt jest oszałamiający.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor jest zakochana? Gwiazda The Voice Kids ujawniła prawdę

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!